מגזין

ביונסה כבר יודעת (קרדיט: giphy.com)

אין לכם אף אחד? 8 סיבות לשמוח שאתם לא בזוגיות

"אין לי אף אחד, אין לי אף אחד".

 לירי גושן   |   18/02/2017  |    |    | 

 

חגגתם את ולנטיינ'ס לבד? שימו רגע את הבאסה ב"הולד" ותנו לנו לספר לכם על כל הסיבות למה אתם בכלל צריכים לחגוג את הרווקות שלכם במקום להיות עצובים שאתם סינגל. קדימה, הניחו את הטישו בצד והתחילו לספור.

 

1.  אתם מגלים את עצמכם

בואו נודה באמת - אנחנו רק בני נוער, וזה אומר שאנחנו עדיין לא מגובשים לגמרי. אנחנו בסוג של תהליך חיפוש והבנה עצמית, אז לפני שאתם קופצים לתוך מערכת יחסים, חשוב מאוד שתבינו מי אתם באמת. זה בדיוק הזמן שלכם להתנסות, לחשוב ולגלות על עצמכם דברים חדשים. כשתגיעו למערכת היחסים החדשה שלכם, לא תצטרכו מישהו ש"ישלים אתכם", כי תהיו כבר שלמים עם עצמכם.

 

אם אין אני לי מי לי? (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

2. יש לכם זמן להשקיע בעצמכם

אתם יכולים להסכים איתנו שזמן הוא אחד הדברים הכי חשובים שיש, נכון? כשיש לכם זמן, אתם יכולים לעשות הכול - ללמוד בצורה יותר טובה, לצאת עם חברים, לבלות, לטייל בארץ, ללמוד לנגן על כלי נגינה, לעשות מרתונים של הסדרות שאתם הכי אוהבים ומה לא! העובדה שאתם רווקים מעניקה לכם המון זמן פנוי רק לעצמכם. אתם צריכים להתחשב אך ורק ברצונות שלכם ולעשות עם כל הזמן הפנוי הזה את כל מה שמתחשק לכם! לא יודעים מה איתכם, כל התכנונים האלו קצת עייפו אותו, יש מצב לדחוף בלו"ז הצפוף הזה איזה שנ"ץ?

 

כל כך הרבה זמן פנוי! מרגש! (קרדיט: giphy.com)

 

 

3. אתם בוחרים את החברים שלכם

חלק מהמחויבות של מערכת יחסים היא לבלות גם עם החברים של בן או בת הזוג שלכם. ולפעמים הם לא בדיוק האנשים שהייתם בוחרים ללכת איתם לסרט או לשבת איתם לערב סרטים ופיצה (בטח אם הם אוהבים את התוספת השנואה עליכם!). כשאתם רווקים, אתם בוחרים עם מי לבלות, איפה ומתי, וככה נמנעים מערבים מצ'עממים עם אנשים שהם לא בדיוק כוס הקולה שלכם.

 

 

אתם בוחרים! (קרדיט: giphy.com)

 

 

4. אתם תמיד צודקים

הוויכוחים עם החבר או החברה לשעבר תמיד הסתיימו בזה שהם צודקים. כשאתם רווקים, אתם יכולים להתווכח עם עצמכם ולצאת תמיד צודקים!

 

יו גייז, על טעם ועל ריח... (קרדיט: giphy.com)

 

 

5. אתם לא צריכים לזכור תאריכים

כשאתם בזוגיות, יש לכם המון תאריכים לזכור! יום ההולדת של בן או בת הזוג, תאריכי ה"שבוע ביחד", "חודשיים ביחד" ו"תשעה וחצי חודשים ביחד". גם ככה אתם שונאים מתמטיקה וגרועים בהיסטוריה, ועם כל המקום הפנוי הזה בזיכרון תוכלו לשנן את כל הציטוטים המפורסמים מ"האנטומיה של גריי" ולעבור בהצטיינות את הבחנים שלנו. מרגש? אנחנו אומרים "כן"!

 

 

אל תתאמצי, כבר לא צריך לזכור! (קרדיט: giphy.com)

 

 

6. אתם חוסכים כסף 

כל הכסף שלכם מוקדש רק לכם! אתם לא צריכים לקנות לאף אחד מתנות כדי לציין עוד תקופת זמן שעברתם יחד ולא להילחץ מכמה כסף אתם מתכוונים להשקיע ביום ההולדת של בן או בת הזוג. המשוואה כה פשוטה - חסכתם קצת דמי כיס? בזבזו אותם על מתנות לעצמכם!

 

 

מאני, מאני, מאני! (קרדיט: giphy.com)

 

 

7. אתם נמנעים ממצבים מלחיצים

אתם מסכימים איתנו שאין רגע מעורר חרדה יותר מהרגע המביך של הפגישה הראשונה עם החברים של בן או בת הזוג? בעצם, אול הרגע העוד-יותר-מעורר-אימה של פגישת ההורים שלהם. וזה עוד בכלל מבלי להזכיר את המפגש עם הסבא והסבתא! לאמיצים ביניכם ששרדו עד פה נגלה שכשאתם רווקים אין עליכם את כל הסטרס הזה, והאדם היחיד שאתם צריכים להרשים הוא בעצם... אתם! #קל

 

לא נעים... (קרדיט: giphy.com)

 

8. הכול פתוח 

כל יום יכול להוביל להרפתקה מסעירה, בכל רגע נתון יש סיכוי שתפגשו מישהו חדש, ובאוויר עומדת הציפייה המרגשת לבאות. בקיצור, אתם זוכים לחיות כל יום מחדש בסרט של דיסני ולדמיין בריפיט את הפגישה הראשונה שלכם עם פרינס צ'ארמינג. יש לכם את האפשרות לחלום, לפנטז ולצייר לעצמכם את העתיד הרומנטי (על שלל גווני הוורוד). וואלה, איך אומרים? לפעמים חלומות מתגשמים.

 

כל סיפור רומנטי צריך נסיך - וציפור שיר (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

 

 

 

הצלחנו לשכנע אתכם?