ראשי

(צילום: יוטיוב

אימוג'ים חדשים ומסך נעילה משודרג: 3 דברים שאתם צריכים לדעת על מערכת ההפעלה החדשה iOS 10

מערכת ההפעלה החדשה של אפל כבר כאן, והפעם אנחנו אשכרה מתרגשים ממנה! 

 ראש אחד   |   15/09/2016  |    |    | 

 

 

נתחיל בזה: לעדכן מערכת הפעלה באייפון זה תיק; פתאום הנייד מושבת, לפעמים קשה להתרגל למערכת ההפעלה, ולעתים נשאלת השאלה (המאוד הגיונית, אגב): "למה לי? בעצם טוב לי עם מה שיש לי". ובכן, הפעם יש לנו חדשות טובות: כמעט כל הביקורות שקראנו על העדכון החדש מבשרות שדווקא מדובר בעדכון מעולה, קל ויעיל. בואו נראה מה אתם צריכים לדעת עליו:

 

1. למי זמין העדכון?  

 

מערכת ההפעלה זמינה עבור כל המשתמשים שיש להם אייפון 5, אייפד מיני 2, אייפד 4, ואייפד אייר ומעלה. 

 

2. איך מורידים את העדכון?

 

היכנסו להגדרות המכשיר > כללי (General) ואז לעדכוני תוכנה (Software Update). אמור להופיע לכם מסך שמתאר את העדכון החדש. כדאי לחבר את המכשיר לחשמל בזמן העדכון. 

 

3. מהם הפיצ'רים הכי שווים? 

 

אוקיי, זה ממש מגניב. נתחיל דווקא במסך הנעילה; ברגע שתעדכנו את המכשיר, מסך הנעילה ישודרג כך שלא תצטרכו ללחוץ על כפתור ההפעלה כדי לפתוח את המכשיר, אלא רק תצטרכו להרים אותו (ואז לכתוב את הסיסמה אם יש לכם).

 

בנוסף, יש אימוג'ים חדשים בגודל ענק (פי שלוש) ואפשרות לשלוח גיפים ב-Massanger (נייס!). עוד שדרוג מגניב הוא שלא תצטרכו לחפש אחר האימוג'י שאתם רוצים - תוכלו לכתוב את השם שלו ואז האפליקציה תחליף את המילה באייקון (אם תבקשו, לפעמים פשוט בא לכם לכתוב "כדורסל"). כמו כן, יש אפשרות לשלוח הודעות מוצפנות (Invisible Ink), שכדי לקרוא אותן תצטרכו לגרד את המסך (כמו שמגרדים כרטיס הגרלה. נו, טוב, לקבל הודעה מוצפנת מהקראש זה כמעט כמו לזכות בהגרלה שווה). והכי מגניב - תוכלו לכתוב הודעות בכתב יד!

 

בנוסף, שירות המוזיקה קיבל עיצוב חדש, והוא יראה לכם את מילות השיר שמתנגן אצלכם. מלבד זאת, סוף כל סוף תוכלו למחוק אפליקציות שמותקנות מראש על המכשיר ושאתם לא משתמשים בהן (חוסך מקום!)

 

צפו בסרטון שמפרט את כל הפיצ'רים המגניבים האלה: 

 

https://www.youtube.com/watch?v=aBaVomnH7aY

 

 

WOW  - נו, כבר עדכנתם? 

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)