בידור

הברכיים שלך לא כואבות? (קרדיט: giphy.com)

אימא'לה! המתיחה שארגנו בהשראת "הצלצול" מפחידה אפילו יותר מהסרט

הצפייה בסרטון באחריותכם בלבד.

 אריאלה אביר   |   24/01/2017  |    |    | 

 

דמיינו שאתם קמים בוקר אחד מאושרים. השמים כחולים, הציפורים מצייצות, ואתם מחליטים לבקר בחנות למוצרי חשמל, כי מה עוד אפשר לעשות ביום כזה יפה? ואז, בזמן שאתם מתלבטים בין שתי טלוויזיות שנראות בדיוק אותו הדבר, סמארה, הילדה המפחידה מ"הצלצול", יוצאת מאחת הטלוויזיות. אם לא קפץ לכם הלב כרגע, אתם הרבה יותר אמיצים מאיתנו - ומעוד כמה עשרות אנשים, שנקלעו למתיחה יחצנית שאורגנה לקראת צאת הסרט השלישי בסדרת סרטי האימה המפחידה.

 

לקוחותיה של חנות אלקטרוניקה אקראית בארצות הברית נדהמו, נבהלו ובעיקר נזדעקו כששחקנית שלבושה ומאופרת כמו סמארה יצאה מאחת הטלוויזיות. השחקנית לא הייתה צריכה לעשות יותר מדי, כי ברגע שראו אותה, הלקוחות ברחו בצעקות מהחנות. יודעים מה? אנחנו נפסיק לחפור ופשוט ניתן לכם לצפות בסרטון בעצמכם.

 

 

 

 

למי שלא צפה עד היום בסרט "הצלצול" (וואו, בטח החלומות שלכם מלאים בחדי קרן ובדובוני אכפת לי) נספר שעלילתו עוסקת בקלטת שעוברת מיד ליד וכל מי שצופה בה מוצא את מותו בתוך שבעה ימים. סמארה, למקרה שתהיתם, היא ילדה בעלת שיער ארוך במיוחד וכתונת לילה לבנה במיוחד שיוצאת ממסך הטלוויזיה ורוצחת את האנשים המסכנים שצפו בקלטת.

 

איך אתם הייתם מגיבים למתיחה הזו?

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.