סלבס

תפגשי אותה בחוץ? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages, יוטיוב, Shutterstock)

אימא'לה: הכוכבת של הסרטון הוויראלי הזה תקפה את קיילי ג'נר

"היא ממש נואשת לתשומת לב".

 עומר טסל   |   21/02/2017  |    |    | 

 

 

תגידו, בסרטון הוויראלי ששורת המחץ שלו היא Cash Me Ousside - כבר נתקלתם? אם אתם לא יודעים במה מדובר, אל דאגה, נעשה לכם סדר. כולנו חווים עימותים עם ההורים שלנו, זה טבעי. אבל אצל דניאל ברגולי בת ה-13 הסיפור מורכב יותר. דניאל ואמה התארחו בתכניתו של ד"ר פיל לאחר שהאם התלוננה כי בתה מתנהגת באלימות וכי אין לה תקנה.

 

 

דניאל לא התרשמה ממאמציה של האם לעזור לה וגם בתכנית התנהגה בתוקפנות. היא אפילו קיללה את הקהל מכיוון שנשמעו קולות צחוק ו"הזמינה" אותם, בשפה די קלוקלת, להתעמת עמה בחוץ. הקטע מהתכנית שבו היא אומרת Catch Me Outside, או ליתר דיוק Cash Me Ousside (אמרנו לכם, אנגלית עילגת), הפך ויראלי וצבר עשרות מיליוני צפיות. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZrtSOTGNqA8

 

 

 

ובכן, הבנתם במה מדובר, וכעת נספר לכם שהשבוע התארחה דניאל בתכנית רדיו, ובה החליטה לתקוף לא אחרת מאשר קיילי ג'נר. "היא נואשת לתשומת לב", אמרה בריאיון ולא חסכה בקללות. השדרן שאל את דניאל איך הייתה מגיבה לו קיילי הייתה אומרת זאת עליה, והיא ענתה תשובה אופיינית במיוחד - "תגיד לה Wassap". רגע, לא הבנו, דניאל מעוניינת להתעמת גם עם קיילי? אוקיי, אנחנו מניחים שהיא פשוט פספסה את השיעור בגן שבו לומדים כי "מה ששנוא עליך אל תעשה לחבריך", אבל אנחנו לא מאשימים אותה, אנחנו בטוחים שלא קל להיות במרכזה של בדיחה שמשגעת את הרשת.

 

 

 

אנחנו מקווים שקיילי לא מתרגשת מהדברים שדניאל אמרה בריאיון, ובעצם, יש לנו הרגשה שקורטני קרדשיאן, הלוא היא אחותה של קיילי, שנמנית עם מעריציה של דניאל, דווקא די תתלהב מכל הסיפור. 

 

 

 

Ca$h me ousside.

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on

 

 

 

How bow dah

A post shared by Kourtney Kardashian (@kourtneykardash) on