סטייליש

אנחנו קצת נגעלים וקצת לא יכולים להסיט את המבט. (צילום: יוטיוב)

איכס: טרנד הציפורניים החדש הזה יגרום לכם לבחילה

באמת חשבנו שראינו הכול בכל מה שקשור לטרנדים משונים, ואז נתקלנו במניקור הזה. #בעעע

 דניאל פסו   |   07/11/2017  |    |    | 

העולם מתחלק לשני סוגים של אנשים - כאלו שמתויגים בפייסבוק בסרטונים של פיצוץ חצ'קונים כי הם נהנים לצפות בהם, וכאלו שנתקלים בתיוגים האלה בטעות ומזדכים על ארוחת הצהריים #אנחנו

אם אתם משתייכים לסוג הראשון, טרנד הציפורניים הבא הוא כל מה שחסר לכם בחיים - מניקור של חצ'קונים שניתן לפוצץ, ושמישהו יסגור את האינטרנט.

על הטרנד החדש חתומה יוטיוברית בשם נטשה לי, גורו ביוטי המתמחה במניקורים מושקעים כמו: מניקור ספינר (כן,כן, בדיוק מה שאתם מדמיינים - ספינר קטן המסתובב לו בקצה הציפורן), דיוקנים של כוכבי דיסני, ציורי יוניקורן ואפילו ניתן למצוא בעמוד שלה סרטון של אתגר 100 השכבות. לכבוד חג האלווין האחרון, החליטה נטשה להכין מניקור מיוחד, וכשאנחנו אומרים מיוחד, אנחנו מתכוונים בעצם לדוחה. 

הבלוגרית העלתה סרטון DIY של מניקור חצ'קונים מתפוצצים, שמדמים ממש את הביקור האחרון שלנו אצל הקוסמטיקאית. נטשה לא הסתפקה ביצירת מראה מדויק של חצ'קונים, והוסיפה את הטאץ' המתבקש של מוגלה הנוזלת מתוך הפצע לאחר הפיצוץ (#איכהההה). הסרטון מפרט את כל השלבים בדרך לציפורניים המבחילות, החל משלב טיפוח הציפורן ומריחת לק הבסיס ועד לשלב בו היא מהנדסת במדויק את הפצעונים המוגלתיים. אנחנו סידרנו לכם את הגרסה המקוצרת מהאינסטגרם של נטשה, מאחר ולא עמדנו במראות הקשים. אה, ולמקרה שתהיתם, כדי לצפות בסרטון הבא לא תצטרכו להצטייד בדלי פופקרן, כי פשוט חבל.