סטייליש

קרדיט: giphy.com

איך ללבוש את אותו הבגד יומיים ברצף ולצאת מזה בשלום

אנחנו מחליפים בגדים בארון בקצב שאנחנו מעלים תמונות לאינסטוש. בחיינו, שכבר אי אפשר לספור את כמות הבגדים והאקססוריז שאנחנו רוכשים רק בגלל החשש שיתפסו אותנו לובשים את אותו הבגד פעמיים.

 ראש אחד   |   02/07/2016  |    |    | 

 

ככל שאנחנו גדלים המודעות ללבוש שלנו ולשל אחרים גדלה והמשפט "לבשתי את זה כבר" נאמר פעמים רבות ואנחנו פוסלים פריט שנלבש רק פעם אחת רק כדי שלא יתפסו אותו לובשים אותו שוב. כל רגע בחיינו מתועד בכמה וכמה רשתות חברתיות ותמונה אחת שמועלית לאינסטגרם או לפייסבוק מגלה למי שצופה בה את המקום שבו בילינו, מי האנשים שהיו איתנו ומה לבשנו. לפעמים נדמה לנו שאם לא העלינו תמונה לרשת חברתית אז האירוע "לא באמת קרה" ובגלל זה השיקול שמציל את הבגד מפסילה הוא המחשבה "לא הצטלמתי עם הבגד הזה אז אפשר ללבוש אותו שוב".

 

מדי פעם צצות כתבות אופנה בנושא "הסלבס ממחזרים!" ובהן תמונות מרשיעות של ידוענים שלבשו את אותו הבגד כמה וכמה פעמים. כתבות מהסוג הזה גורמות לנו לחשוב שזה לא בסדר ללבוש פריט כלשהו יותר מפעם אחת. אבל היי, אהבנו את החולצה, השקענו בה כסף ומעכשיו נלבש אותה כמה פעמים שנרצה, מובן?!

 

Kim Kardashian and Kendall Jenner out for lunch at C restaurant in Mayfair. London. UK Pictured: Kendall Jenner Ref: SPL1288173  230516   Picture by: RV / Splash News Splash News and Pictures Los Angeles:	310-821-2666 New York:	212-619-2666 London:	870-934-2666 photodesk@splashnews.com

קנדל ג'נר מוכיחה לנו שאפשר ללבוש את אותם הג'ינס והמגפיים פעם אחר פעם, לאירועים שונים, ולהיראות נהדר. (תמונות: א.ס.א.פ. קריאייטיב\Splashnews)

 

 

איך תעשו את זה נכון?

קבלו שלוש דרכים ללבוש את אותו הבגד כמה פעמים שתרצו מבלי שישימו לב!

1. אקססוריז זה שם המשחק: אבזור נכון של אאוטפיט יכול לשנות לגמרי את המראה שלכם. אפשר ללבוש חולצת טי- שירט חלקה עם ג'ינס במשך כמה ימים ברצף ובכל יום להוסיף אקססוריז שונים, ואף אחד לא ישים לב! 

 

2. שמרו על ניטרליות: אם הבגד שאתם לובשים שוב ושוב הוא בגוונים ניטרליים, הסיכוי שיזכרו בדיוק מה לבשתם הוא מאוד קטן. אל תחששו ללבוש שוב ושוב את הג'ינס האהוב עליכם או את החולצה השחורה החדשה שקניתם.

 

3. לגזור ולשמור: לפעמים אפשר לערוך שינויים פיזיים בבגד, למשל לקצר חצאיות או שמלות, לגזור או לתפור שרוולים, לתפור טלאים מגניבים על מכנסיים או ז'קט ועוד. השיטה הזו לרוב אינה יקרה ובטוח תעלה פחות מקניית בגדים חדשים.

 

דוגמאות

(תמונות: יח"צ)

 

 

אתגרו את עצמכם!

בחרו חמישה פריטים ולבשו רק אותם במשך שבוע בעזרת הטיפים האדירים שלמדתם עכשיו. אל תשכחו להעלות לאינסטגרם. 

 

 

Double Trouble- הגיע הזמן שנפסיק להתעסק במה יחשבו עלינו ושנתחיל ליהנות מהבגדים שלנו! קפיש?  

 

(נועם גורביץ'\ noamg.rosh1@gmail.com)