מגזין

ווהו! (קרדיט: giphy.com)

איך לארגן את מסיבת ט"ו בשבט המושלמת ב-4 צעדים פשוטים

שמענו שעושים פה מסיבה בלעדינו? אפ'חד לא עושה את זה יותר טוב מאיתנו!

 ראש אחד   |   10/02/2017  |    |    | 

 

אנחנו מכירים מספיק זמן כדי לשתף אתכם בסוד כמוס במיוחד - איך לארגן את המסיבה המושלמת. כן, כן, קראתם נכון - לכבוד חג ט"ו בשבט, שחל השבוע, הכנו עבורכם את המדריך למסיבת ט"ו בשבט המושלמת בארבעה שלבים פשוטים. מוכנים? #התחלנו

 

1. השלב הראשון בתכנון כל מסיבה מוצלחת הוא ליידע את כל החברים על מועד המסיבה לפחות שבוע לפני כן ולעדכן אותם על הלוקיישן שבו תיערך החגיגה. ברכותינו, עברתם את הצעד הראשון בהצלחה! הגעתם עכשיו לחלק הכיפי באמת - כן, חברים, אנחנו מדברים על תכנון המסיבה עצמה. 

 

(קרדיט: giphy.com)

 

2. אווירה, אווירה, אווירה - הכניסו את המשתתפים לרוח החג ושזרו יחד זרי פרחים לראש. לשם כך תצטרכו בריסטול, דבק והרבה פרחים צבעוניים. גזרו את הבריסטול לפס בהיקף הראש, הדביקו עליו את הפרחים, וטה דאם! יש לכם כתר חגיגי לראש. לעצלנים שביניכם - פילטר זר הפרחים בסנאפצ'ט יעשה את אותו אפקט בתמונות. 

 

 

 

 


3. פעילות חברתית - כל מסיבה טובה צריכה פעילות כיפית שתסחוף את כולם. אחד ממנהגי ט"ו בשבט הוא לשתול שתילים, אז ברוח החג "שתלו" כמוסת זמן. הכניסו לתוך קופסה חפצים אישיים שמסמלים עבורכם זיכרון אישי, כמו תמונה עם הבסטי, רשימת משאלות או אפילו בובת הדובי שלכם, וטמנו אותה בבור קטן בגינה. קחו בחשבון שיעבור זמן מה עד שתראו את החפצים שוב, לכן הימנעו מלזרוק דברים שיחסרו לכם בתקופה הקרובה (אולי בעצם נוותר על הדובי?!). לאחר שנה - או כל פרק זמן אחר שתבחרו - הוציאו את הקופסה מהאדמה ותתרגשו יחד עם החברים לנוכח החפצים הנוסטלגיים. סמכו עלינו, הכינו טישו בשלוף, הולך להיות מרגש.

 

 

 

A photo posted by shiho mizuno (@shiho.mizuno) on

 

 

 

4. אוכל - עם כל הכבוד לכל המוזכר למעלה, על החלק הזה בנויה כל מסיבה מוצלחת, כי כל הפעילויות האלה עושים אותנו כל כך רעבים! אנחנו ממליצים להתאים את קונספט המזון לנושא המסיבה, ובגלל שאנחנו פחות בקטע של נשנוש שתילים, אנחנו ממליצים על ערב פונדו! הכינו קערה של שוקולד חם (אפשר גם חלב וגם מריר), פירות חתוכים על שיפוד או קיסם, וקדימה לטבול! רק אל תשכחו - בלי טבילה כפולה, כן?

 

 

(קרדיט: giphy.com)

 

 

 

 

יאללה, צאו לדרך, פארטי פיפול, ואל תשכחו לשלוח לנו הזמנה, הא?