סלבס

צילום מתוך: Instagram

איך הכוכבים האהובים עלינו חגגו את ה-4 ביולי?

אתמול, ה-4 ביולי חל יום העצמאות האמריקאי. רוצים לראות איך הכוכבים חגגו? היכנסו וגלו.

 ראש אחד   |   05/07/2016  |    |    |    | 

 

איך אומרים? "אם זה לא באינסטוש, זה לא קרה"? אז הכוכבים האהובים עלינו בהחלט תיעדו את חגיגות יום העצמאות האמריקאי. בין אם מדובר בבילוי משפחתי, בין אם בצפייה בזיקוקים ובין אם הם פשוט צילמו שלל סלפים - אין ספק שהכוכבים יודעים לחגוג. 

 

1. ג'יג'י חדיד משתפת אותנו ביצירת אמנות

 

 

A photo posted by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

 

 

2. מיילי סיירוס וברבי, כלבת הביגל המתוקה

 

 

 

Happy 4th from Barbie!!!! ❤️?❤️?❤️?

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

 

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

3. ג'סטין טימברלייק חושף את הקטנצ'יק וממס את לבנו

 

 

 

Happy 4th of July, America! --The Timberlakes

A photo posted by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

 

4. אמה רוברטס משתזפת לצד הבריכה

 

 

 

A photo posted by Emma Roberts (@emmaroberts) on

 

 

5. טיילור סוויפט וכל הסקוואד (תזמינו אותנו גם!) חוגגות במסיבת חוף

 

 

 

Happy 4th from us ❤️

A photo posted by Taylor Swift (@taylorswift) on

 

 

6. ניק ג'ונאס ואלי גולדינג נהנים מצפייה בזיקוקים

 

 

 

 

 

 

7. לוסי הייל בחגיגה משפחתית

 

 

 

Happy 4th!!!!! ?⚪️? wishing all you Americans a blessed and beautiful day.

A video posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

 

 

8. מייגן טריינור והחברות בוואנזי תואם וחגיגי #רוצים_כזה

 

 

 

??????

A photo posted by Meghan Trainor (@meghan_trainor) on

 

9. שיי מיטשל משתפת בתמונה ישנה אך פטריוטית

 

 

Throwback to this shot in @cosmopolitan mag featuring the American flag! ???

A photo posted by Shay Mitchell (@shaym) on

 

10. מאדי זיגלר באיפור מנצנץ

 

 

 

happy 4th of July everyone ❤️

A photo posted by Maddie Ziegler (@maddieziegler) on

 

11. ואחרונה חביבה - קיילי ג'נר עם אורח מפתיע

 

 

 

???

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

 

CELEBRATE - לאילו חגיגות הכי הייתם רוצים להצטרף?

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)