סטייליש

(צילום: אור גל. מתוך עמוד הפייסבוק של לירון עיני)

איך היא עשתה את זה? האינסטגרמרית הישראלית שהגיעה למגזין "ווג"

הכי מגניבה שיש! #כבוד

 ראש אחד   |   29/04/2017  |    |    | 

 

 

תגידו, הטלפון לידכם במקרה? (שאלה רטורית, דה) תעשו לעצמכם טובה ותפתחו את האינסטגרם. עכשיו תחפשו את המשתמשת lironeini@ ותזכרו את השם. נעים מאוד, מצאתם את התשובה הישראלית לקיילי ג'נר!

 

 

לירון עיני היא ללא ספק אחת הבחורות המגניבות שנתקלנו בהן באינסטגרם. במבט ראשוני נדמה שמדובר באושיית אופנה קליפורנית; השיער הכחול הגולש, הסטייל ההורס והתמונות הצבעוניות - כל אלה גורמים לנו לחשוב שאנחנו בתוך חנות ממתקים אופנתית במיוחד. תאמינו או לא, לא מדובר בצילומים מלוס אנג'לס שטופת השמש; עיני צובעת לנו את האינסטגרם כל הדרך מכרמיאל!

 

 

לירון מזכירה לננו את קיילי ג'נר לא רק בסטייל שלה (אבל לירון יותר מגניבה #גאווה_ישראלית) - מתברר שהבנות חולקות תאריך לידה! להזכירכם, אתמול חגגה קינג קיילי את יום הולדת ה-19, ואילו לירון חגגה יום הולדת 22! מגניב לאללה!

 

 

 

 

A photo posted by LIRON ? EINI (@lironeini) on

 

 

 

נראה שלא רק אנחנו הופנטנו מלירון, והאינסטגרמרית הצעירה קיבלה מתנה מגניבה במיוחד לכבוד יום הולדתה: מגזין האופנה המוביל בעולם, הלוא הוא מגזין "ווג", הפתיע את הבחורה הצעירה בכתבה מפרגנת במיוחד. לירון התראיינה למגזין וסיפרה על החיים בישראל, על המגורים בכרמיאל ועל הסטייל הצבעוני שלה: "אנשים בישראל לא רגילים לסטייל שלי. אני לא גרה בתל אביב, ולפעמים אנשים צוחקים או בוהים או פשוט לא מבינים על מה הם מסתכלים". לירון, אנחנו לגמרי מבינים על מה אנחנו מסתכלים. אין כמו לראות אושיית אופנה צבעונית ומקורית תוצרת הארץ.

 

 

הכתבה דנה לא מעט בהשוואה הבלתי-נמנעת בין לירון לקיילי ג'נר, אבל לדעתה של לירון, "היא [קיילי] יפה מאוד, אבל אני לא חושבת שיש לנו הרבה במשותף מלבד יום ההולדת". אנחנו מסכימים שיש דמיון בין השתיים מבחינת הלבוש הספורטיבי והשיער הצבעוני, אבל אנחנו מוצאים בלירון מקוריות וייחודיות. מלבד זאת, הפיד שלה מתהדר בצילומי אופנה אמנותיים בפלטת צבעים משוגעת וצבעונית, ואילו הפיד של קיילי מאופיין בסלפיז ובפלטת צבעים מתונה יותר. 

 

 

 

אין ספק שזו "המתנה הכי טובה ליום ההולדת", כתבה לירון בעמוד הפייסבוק שלה לאחר שפורסמה הכתבה. אנחנו צופים לך עתיד מזהיר, לירון! הסטייל שלך הוא בהחלט משב רוח רענן בנוף הישראלי, ואת יודעת, לא בכל יום מגזין "ראש אחד" כותב עלייך באתר...

 

 

 

 

INSTA - נו, כבר עקבתם אחריה באינסטגרם?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)