בידור

אנחנו לגמרי נהיה שם (צילום: יח"צ)

איזה סרט קלאסי של היילי סטיינפלד הופך לסדרת רשת?

סוויט סבנטין

 עמרי ויסמן   |   04/11/2018  |    |    | 

אם תעירו אותנו באמצע הלילה ותשאלו מהו סרט ההתבגרות שהכי אהבנו בשנים האחרונות, אז נענה לכם, אפילו בלי למצמץ (כי העיניים שלנו יהיו גם ככה סגורות) שזה ככל הנראה "17 עד הסוף" (The Edge of Seventeen) עם היילי סטיינפלד, שיצא לפני שנתיים בדיוק. הוא היה מצחיק, מרגש, מעניין והכי חשוב – מציאותי.

אז נכון שהחברה הכי טובה שלנו אף פעם לא יצאה עם אח שלנו ואנחנו לא יודעים איך זה בדיוק מרגיש, אבל אם זה היה באמת קורה, סביר להניח שהיינו מרגישים קצת כמו הדמות של היילי בסרט (והקטע עם האח והחברה שלה זה עוד בקטנה. להיות בני 17 זה ממש לא פשוט). סטיינפלד אפילו זכתה בכמה פרסים על התפקיד שלה בסרט והייתה מועמדת לפרס גלובוס הזהב היוקרתי – הישג נדיר מאוד בהתחשב בכך שזה בסופו של דבר סרט שמיועד בעיקר לנוער, ולא באיזו דרמה היסטורית כבדה שמכוונת לאוסקרים.

במילים אחרות, העולם אהב מאוד את "17 עד הסוף", שגם די הצליח בקופות, ואם מישהו לא נהנה מהסרט הזה אז הבעיה היא ככל הנראה אצלו. לכן שמחנו מאוד לשמוע שיוטיוב מפיקה סדרת רשת חדשה שמבוססת על הסרט, וככל הנראה נוכל לצפות בה כבר בשנה הבאה. היילי סטיינפלד אמנם לא מעורבת בפרויקט וזה די מבאס, כי לפי מה שאנחנו מבינים מדובר בסוג של ספינאוף עם דמויות חדשות לגמרי (כלומר, זה לא יהיה המשכון או גרסה מחודשת), כשאורך כל פרק יהיה כחצי שעה. מה שבטוח, אנחנו לגמרי נהיה שם - עם היילי או בלי.

יח"צ