בידור

שלגיה כפי שמעולם לא ראיתם (צילום: יוטיוב)

איזה סרט: האינטרנט זועם על הפוסטר של "שלגיה ושבעת הגמדים"

האמת? גם אנחנו.

 אריאלה אביר   |   01/06/2017  |    |    | 

אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו מתים על העובדה שסרטי דיסני האהובים עלינו זוכים לגרסאות מחודשות שמפיחות בהם חיים, אבל הפעם נראה שמישהו עשה טעות גדולה.

למקרה שלא ידעתם, ממש בקרוב הולכת לצאת גירסא מחודשת ל"שלגיה ושבעת הגמדים". הסרט, "הנעליים האדומות ושבעת הגמדים", מספר על שבעה נסיכים שכושפו והפכו לגמדים. כעת הם מחפשים זוג נעליים אדומות שיסירו מעליהם את הקללה. במקום שנחפור יותר מדי, בואו תראו את הטריילר בעצמכם.

כמו שוודאי יכולתם לשים לב, מדובר בפארודיה על סרטי הנסיכות עליהם גדלנו, שגורמת לנו להסתכל בעין שונה על הסטנדרטים שהתרגלנו להם מנסיכות דיסני. קלואי גרייס מורץ מדבבת את שלגיה, אותה נערה צחורת עור שלמדנו לאהוב אי שם בילדות, עם טוויסט קטן - יש לה זוג נעליים שהופכות אותה בין רגע מנערה ממוצעת עם גוף מלא לבחורה דקיקה וגבוהה במיוחד.

עד כאן הכול טוב ויפה, אך לאחרונה התפרסמה כרזת הסרט והיא הצליחה להרתיח לא מעט אנשים. "מה אם שלגיה לא הייתה יפהפיה ושבעת הגמדים לא היו כל כך נמוכים?", נכתב בפוסטר לצד שתי הגרסאות של שלגיה - הרזה והמלאה.

סליחה? תחזרו על זה שוב בבקשה. או בעצם, אולי עדיף שלא. שלגיה אמנם יותר מלאה ממה שאנחנו רגילים לראות בסרטי הנסיכות שלנו, אבל זה ממש לא אומר שהיא לא יפהפיה. הפוסטר המדובר הורס את כל המסר החשוב שהסרט הזה מביא איתו, ואנחנו לא היחידים שחושבים כך.

"אני מזועזעת וכועסת בדיוק כמו כולכם, אני והצוות שלי לא אישרנו את זה", צייצה קלואי גרייס מורץ כשהחלו לצוץ ברשת טענות כלפי המהלך השיווקי של הסרט. "נתתי את קולי לתסריט יפהפיה ואני מקווה שתתנו לו הזדמנות. מדובר בסיפור עוצמתי עבור נערות צעירות. אני מצטערת על הפגיעה שנעשתה, שהייתה מעבר לשליטתי", היא הוסיפה. קלואי, אנחנו סולחים לך. למשרד הפרסום שאחראי על זה אנחנו קצת פחות סולחים.

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.