סטייליש

קרדיט: giphy.com

איזה חום: איך להתלבש כשיש יותר מ-30 מעלות בחוץ?

כמה חם היום? אל תדברו איתנו, אנחנו חברים רק של המזגן כרגע.

 ראש אחד   |   18/07/2016  |    |    | 

 

מכירות, את התחושה הזו שאתן קמות בבוקר, בוחרות בגדים, יוצאות מהבית ומרגישות שנכנסתן לתוך תנור לוהט? כן, גם אנחנו. ברגעים האלה אנחנו מתחרטות על כל פיסת בד שעטינו על גופנו ותוהות איך אפשר בכלל להתלבש כשכל כך חם בחוץ. אז אולי אי אפשר באמת למנוע את תחושת הדביקות של מזג האוויר בארץ, אבל הנה כמה טיפים שיכולים לעזור, ולו במעט, כדי לשרוד את הקיץ בכבוד (ובשיק).

 

1. חצאית ארוכה

רגע, איך זה יכול להיות? לא אמרנו שאנחנו רוצות ללבוש כמה שפחות בד? אז זהו, שלא. האפקט של חצאית מקסי קלילה בקיץ נעים בהרבה מזה של חצאית מיני צמודה. החצאית האוורירית בקושי תיגע בגופכן ותתרום לאווריריות.

 

 

#ootd

A photo posted by Chloe Lukasiak (@chloelukasiak) on

 

 

 

2. חולצת בגד ים

 

כן, כן, מה ששמעתן (בעצם קראתם)! הטרנד החם הקיץ הוא בגדי ים שלמים, ולכן לא חסרים בשוק בגדי ים מעוצבים ומגניבים. לבשו בגד ים על תקן טופ או בגד גוף, ומעליו לבשו מכנסיים או חצאית - מיד תרגישו הרבה יותר טוב. איך זה יכול להיות? ובכן, כיוון שהאריג של בגד הים נועד להירטב, המגע שלו על גופנו - גם כשאנחנו מיוזעים - נעים יותר מזה של בד רגיל שנרטב.

 

 

 

A photo posted by Beyoncé (@beyonce) on

 

 

3. שמלת מקסי

 

הבנו כבר למה גזרת מקסי עדיפה על גזרת מיני, אבל מה ההבדל בין חצאית מקסי לשמלת מקסי? להבדיל מחצאית, שמצוותת לחולצה או לטופ, שמלה עשויה מפיסת בד אחת, וזה יחסוך מכם שכבות מיותרות על הגוף.

 

 

 

4. ספורט אלגנט

 

בחרו בטופ ספורטיבי בתור חלק עליון ושלבו אותו עם חצאית. כמו במקרה של בגד הים, האריג המיוחד של בגד הספורט מתמודד טוב יותר מכל בד אחר עם רטיבות, כי הוא מנדף זיעה. גם מנדף זיעה וגם לוק מגניב? לקחנו.

 

shutterstock_228778483 (תמונות: Shutterstock)

 

 

5. גב פתוח

 

נכון, כבר חפרנו בכל מקום על טרנד הכתפיים החשופות, אז לא נאמר עליו מילה הפעם, אבל גם מחשוף הגב הוא אחד הטרנדים השימושיים יותר בעונה החמה. אין ספק שפתח אוורור בגב יכול לתת את הבריזה שאתם זקוקים לה ברגעי לחות בלתי נסבלים.

 

 

 

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

 

 

 


HOT -
אם כבר לצאת מחדר ממוזג, אז בגד ים בשלוף לא יכול להזיק.

 

 

(נועם גורביץ' \ noamg.rosh1@gmail.com)