סטייליש

XOXO# (צילום: Shutterstock, א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

אחת שיודעת: כוכבת "גוסיפ גירל" משחזרת את הלוקים שלה

אפילו ג'יג'י חדיד העתיקה ממנה את אחד הלוקים

 נועם גורביץ'   |   17/10/2017  |    |    | 

אתם ודאי יודעים שהטרנד הכי גדול בשנים האחרונות הוא "וינטג'". מפריטי לבוש שחזרו אלינו משנות התשעים ועד לרימייקים של סדרות טלוויזיה אהובות, מצב הרוח הנוסטלגי הזה גורם לנו לחשוב באופן יומיומי על הדברים שהיינו רוצים שיחזרו לחיינו. וול, אחרי שבוע של חפירות הגענו למסקנה מאוד חשובה - אנחנו מתגעגעים ל"אחת שיודעת", AKA גוסיפ גירל. המסקנה הזו הגיעה משום מקום ובכל זאת, בצירוף מקרים מדהים, הכוכבת הראשית של הסדרה כיכבה אתמול בכותרות אחרי שלבשה 6 אאוטפיטים שונים ביום אחד (איפה היא החליפה בגדים?)! בלייק לייבלי, סרינה ואן דר וודסון בשבילכם, מסתובבת עכשיו במסע יחסי ציבור לכבוד הסרט החדש שלה All I See Is You והיא ממש לא מאכזבת את מעריציה הפאשניסטים הנאמנים, שחיכו בקוצר רוח לראות מה היא תלבש. בלייק ידועה בתור חובבת אופנה והיא בעצמה סיפרה פעמים רבות שאת הטעם שלה בבגדים רכשה בעיקר בזכות התקופה שלה ב"אחת שיודעת", הסדרה הכי שיקית אבר. אם נשים רגע בצד את העובדה שהיא החליפה 6 לוקים בפחות מ-24 שעות (לקחה השראה מסלינה גומז?), בין המראות ההיסטרים שלה היו 2 שתפסו לנו את העין ונראו לנו מוכרים במיוחד. לאחר בדיקה מעמיקה ומחקר של שעות ארוכות, מצאנו 2 אאוטפיטים דומים להפליא אותם לבשה לא אחרת מאשר סרינה ואן דר וודסן! מקריות? אנחנו ממש לא חושבים ככה. גאונות? מאוד יכול להיות. סטייל? בזה אנחנו בטוחים.

ז'קט אפור מחויט, פרינט משבצות, מגפונים כהים, חולצה לבנה ותיק אוברסייז. רק איפה דן האמפרי?

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews, יוטיוב

מעיל כחול ומגפונים בגוונים צהובים. בפעם הבאה תוסיפי קשת מוגזמת לשיער ותקבלי את האישור של בלייר.

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews, יוטיוב

תסכימו איתנו או לא, לדעתנו טרנד הוינטג' היכה בבלייק ואנחנו נראה עוד הרבה שיחזורים של ימי הזוהר בתור סרינוש. בינתיים, צפו בשאר הלוקים שלה:

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

לא רק אנחנו (ואתם) חושבים שמלכת השיק חזרה ובגדול, גם ג'יג'י חדיד (הבסטי) מעריצה את הסטייל שלה. הסופרמודל העלתה לסטורי שלה תמונה של אחד הלוקים של בלייק וכתבה: "את הכל, חברה שלי!". אם זה לא מספיק, ג'יג'י הגיעה לפרימיירת הסרט החדש לבושה בשמלה צהובה בגוון זהה לזה שבלייק לבשה ממש באותו היום. חברות שמתלבשות יחד, נשארות יחד. מה בלייר וולדורף תגיד על זה?

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

XOXO, ראש אחד.