בידור

צילום: יוטיוב

אחת מנסיכות דיסני האהובות עלינו מקבלת סרט לייב אקשן משלה, אבל יש קאץ' אחד

לא אכפת לנו, הכי מגיע לה!

 ראש אחד   |   11/09/2016  |    |    | 

 

 

אחת המגמות הבולטות של הקולנוע ההוליוודי בעשור האחרון היא עיבודים חדשים בלייב אקשן לסרטי אנימציה קלאסיים. יש האומרים שמדובר בעצלות תסריטאית ובהימנעות מסיכונים כלכליים (כי אם הסיפור כבר הצליח פעם אחת, למה שלא יצליח בשנית), ויש הטוענים שמדובר בניצול מרבי של הטכנולוגיה הקיימת כיום (צפיתם ב"ספר הג'ונגל"? אין דברים כאלה). כך או כך, הדיונים התאורטיים האלה אמנם מעניינים, אבל בינינו, כולנו מחכים לראות את אמה ווטסון בתפקיד בל בעיבוד החדש של "היפה והחיה". 

 

 

אז מיהי הנסיכה הבאה שתזכה לעיבוד שכזה? וול... קבלו במחיאות כפיים את מולאן! כן, כן, אחת הנסיכות החזקות והפמיניסטיות של דיסני תזכה לעיבוד לייב אקשן. ומה הקאץ'? לצערנו, לא אולפני דיסני יפיקו את הסרט אלא חברת סוני, כלומר העלילה לא תתבסס על הסרט המצויר "מולאן" אלא על האגדה הסינית המקורית (שמככבת בה נסיכה לוחמת בשם האו מולאן. סבבה מבחינתנו, לא?). עוד נמסר כי הסרט כולו יצטלם בסין ויככבו בו שחקנים סינים.  

 

 

חשוב לציין שאולפני דיסני הכריזו כבר לפני שנה שהם מתכננים להפיק עיבוד לייב אקשן ל"מולאן", אבל שום דבר לא קרה מאז... נו, טוב, העיקר שנראה איזושהי מולאן על המסך שלנו, עברו כבר עשרים שנה מאז צאת הסרט המקורי! 

 

 

 

 

 

STRONG - הלוואי שיצא סרט טוב. 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)