סטייליש

האימה! (צילום: פייסבוק)

אחרי שתקראו את הסיפור הזה, בחיים לא תרצו להשתמש בשמפו יבש

אוי ואבוי, זה פשוט נורא.

 ראש אחד   |   11/04/2016  |    |    | 

 

 

שמפו יבש הוא אחת ההמצאות הכי טובות של המאה ה-21, לא? בינינו, כמה פעמים קרה שהתעצלתם לחפוף את הראש? המון (אלוהים, זה מבזבז הרבה זמן. ומים)! לכן פעמים רבות אנחנו מוותרים על החפיפה (כבר ציינו שמדובר בתכשיר לעצלנים?) ומרססים את השיער שלנו בשמפו יבש שעושה את העבודה בשבילנו ומעניק לנו מראה נקי ומסודר. 

 

אז כן, כפי שאתם מבינים, אנחנו די מרוצים מהשמפו היבש שלנו, ולכן כשקראנו את סיפורה של ניקול בקסטר בפייסבוק, הזדעזענו. מתברר שהשמפו היבש גרם לה לגירוי בקרקפת ולנשירת שיער. ניקול כתבה כך: "לאחרונה התעוררתי כמה פעמים מדי לילה בגלל תחושה של חוסר נוחות בקרקפת. הפנו אותי למומחית לעור, והיא רצתה לעשות לי ביופסיה בראש (בדיקה פולשנית שמטרתה לגלות תאים סרטניים. א"ט). "הרופאה שאלה אותי אם אני שמה משהו על השיער, ואמרתי לה שזה רק שמפו יבש. היא המליצה לי להגיע לבדיקה בלי השמפו. זו נראתה לי עצה מוזרה, אבל באותו היום החלטתי להפסיק לחלוטין להשתמש בו. הבדיקה נקבעה לאפריל, ועד שהגיע התאריך, שמתי לב שמצב הקרקפת שלי השתפר פלאים".

 

ניקול מסכמת את הסיפור שלה: "לסיכומו של דבר, השמפו היבש גרם לי לאובדן שיער ולקרחות (שעדיין יש לי, ואולי הן לא יתמלאו לעולם, אבל אני כבר לא יכולה לעשות שום דבר בעניין זה). פשוט תחפפו את השיער שלכם, אנשים! כל הסבל שעברתי לא שווה את זה".

 

In the name of God, never in all my life did I think I'd have to explain my personal hygiene to 23,000+ people!!-I did...

Posted by Nicole Baxter on Thursday, April 7, 2016

 

 

 

אימא'לה! בהחלט ייתכן שמדובר במקרה פרטני של אלרגיה, אבל שימו לב לתסמינים שניקול מפרטת ושמרו על השיער שלכם. 

 

SHAMPOO - האם אתם משתמשים בשמפו יבש?

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)