בידור

מי זכה בכל הקופה? (צילום: רפי דלויה)

אחרי קרב מותח - זה מי שייצג אותנו בטקס ה-EMA בלונדון

בשבועות האחרונים התנהל מאבק ארוך על קולות המעריצים, וכעת יש לנו סוף סוף מנצח.

 אריאלה אביר   |   22/10/2017  |    |    | 

ודאי שמתם לב שבשבועות האחרונים האמנים האהובים עליכם פמפמו ברשתות החברתיות שהם זקוקים לעזרתכם כדי להיבחר כנציג הרשמי של ישראל בטקס ה-EMA של רשת MTV. כל הכוכבים החמים ביותר, ביניהם סטטיק ובן אל תבורי, נועה קירל וסטפן פנו למעריצים וביקשו מהם להצביע בהמוניהם כדי שהם יהיו אלו שיזכו בכבוד הנכסף, והפניות הרבות השתלמו, לפחות לאחד מהם.

אחלו המון מזל טוב לנועה קירל שנבחרה ברוב קולות להיות הנציגה שלנו בטקס פרסי המוזיקה האירופאי, שייערך ב-12 בנובמבר בלונדון, ויכלול בין היתר הופעות של דמי לובאטו, שון מנדס וקמילה קביו.

מדי שנה הטקס מעניק פרס גם בקטגוריה בין-לאומית, בה מתמודדים אמנים ממדינות שונות, שלא בהכרח מוכרים בכל העולם, והשנה נועה היא זו שתייצג אותנו בכבוד בקטגוריה. 

"אמאלה!!!!!!!!!! תודה לכולם, אין לי מילים להסביר כמה אני מתרגשת. עבודה קשה באמת משתלמת! מעכשיו העבודה הקשה - לתת בראש בלונדון. אוהבת אתכם!", כתבה נועה בחשבון האינסטגרם שלה כשגילתה שעברה לשלב הבא של התחרות.

וכן, כמו שציינו, זה לא השלב האחרון של התתחרות - כעת נועה תצטרך לגבור על מתמודדים מארצות אחרות כדי להעפיל לרשימה הסופית של המועמדים לפרס. ההצבעה לבחירת המתמודדים הסופיים תתחיל בקרוב, ואנחנו מקווים שתרתמו את כל הפטריוטיות שבכם, ותעזרו לנועה למצוא את עצמה בטקס הפרסים הנחשב של אירופה. #בהצלחה_נועה #תאכלי_כמו_קרואסון_את_כל_נטולי_הפאסון