בידור

קדימה, חברים, אנחנו מחכים לשמוע מכם. (צילום: עדן שוחט)

אחרי נועה קירל ואגם בוחבוט: איזה אמנים צריכים להחיות שירים ישנים?

הקאבר של נועה קירל ואגם בוחבוט ל"אצל הדודה והדוד" גרם לנו לתהות אילו עוד שירים ישנים יוכלו להישמע מדהים בקולם של הזמרים הכי חמים של שנת 2017.

 אריאלה אביר   |   16/09/2017  |    |    | 

אין מישהו שפספס את הקאבר ששחררו לאחרונה נועה קירל ואגם בוחבוט לשיר "אצל הדודה והדוד" של דני סנדרסון. ובין זמזום לזמזום, התחלנו לחשוב על שירי עבר אהובים נוספים שישמחו לקבל רענון בחסות שנת 2017, ואפילו התפרענו והתחלנו לדמיין איזה אמנים בדיוק צריכים לשיר אותם. #פרויקט_מיוחד

רוני דלומי: "עטור מצחך" - אריק איינשטיין

הקלאסיקה הזו שהגיחה לאוויר העולם כבר לפני 40 שנים (#אומייגאד) מלאה במילים עמוסות משמעות, ויש לנו תחושה שרוני וקול הפעמונים שלה יתנו לשיר את הכבוד המגיע לו.

עדן בן זקן: "חללית" - גזוז

A post shared by Eden Ben Zaken (@edenben_zaken) on

שיר על מישהי שפוגשת חייזר, שמיד לוקח אותה לסיבוב בשביל החלב? מושלם! אנחנו כבר מדמיינים את הקליפ המטורף שעדן תוציא, וקצת מקווים שבתפקיד החייזר ילהקו את זיגי מ"האח הגדול".

יובל דיין: "רואה לך בעיניים" - אתי אנקרי

A post shared by Yuval Dayan (@yuvaldayan1) on

יש לנו תחושה שיובל תצליח להעביר את העוצמות של אתי אנקרי היישר לשנת 2017 ותיתן לשיר אינטרפרטציה מעניינת שלא תבייש את המקור.

אביאור מלסה: "אחרי הכל את שיר" - שלמה ארצי

יש לנו תחושה שהבלדה המדהימה הזו של שלמה ארצי תרגיש ממש בנוח אם אביאור ייקח אותה ויכניס אליה קצת מהקסם שלו.

טליסמאן וסטפן: "נופל וקם" - שב"ק ס'

לא תמצאו מישהו אחד במדינה שמתחבר לז'אנר ההיפ הופ ולא גדל על השירים של שב"ק ס', אותה להקה ממנה יצא מוקי. טליסמאן הוא ללא ספק ההימור הבטוח לקאבר לשיר המיתולוגי הזה ויש לנו תחושה שסטפן יוכל להוסיף טוויסט מעניין לכל הסיפור. ואם אפשר להוסיף לשיר גם אתגר ריקוד חדש, מה טוב!

עדי ביטי: "גידי" - שרון ליפשיץ

A post shared by Adi Bity (@adi_bity) on

אומנם עדי ביטי סיפרה לנו בפסטיבל הקיץ שלנו שהיא לא נמצאת כרגע בזוגיות, אבל כמו כולנו, בטוח גם היא חוותה קראש על מישהו שפחות היה בעניין, ותצליח להתחבר ללהיט של שרון ליפשיץ משנת 1985. #גידי_לא_תגידו_לו

קטריקס ודורון ביטון ושגיא ברייטנר: "רדיו חזק" - תיסלם

A post shared by Doron Biton (@doron_beaton) on

הגיע הזמן להרים את כולם על הרגליים ומי יכול לעשות את זה יותר טוב מקטריקס ודורון? אל החגיגה נצרף גם את שגיא, שיוסיף עוד קצת קצב לשיר המעולה הזה. #בום_בום_צ'אק

סטטיק ובן אל תבורי: "כשאת בוכה את לא יפה" - אריק איינשטיין

נכון, הכנסנו כבר שיר אחד של אריק איינשטיין לרשימה, אבל מי אמר שאסור לנו להכניס יותר משיר אחד? זו הרשימה שלנו! ובכלל, אנחנו מדמיינים את סטטיק ובן אל שרים לנו את השיר הזה, בצירוף התלבושות של "זהב" והביטים של "טודו בום" וכל מה שבא לנו לעשות זה לחייך מרוב נחת.

אליעד ונתן גושן: "אהובתי" - משינה

אחרי ששני היוצרים הענקיים האלו הופיעו החודש יחד, זה רק מתבקש שהם יקחו את מערכת היחסים המוזיקלית שלהם לצעד הבא - דואט. מרגש במיוחד. של משינה. #צאו_לדרך