בידור

מה שבטוח זה שאנחנו אוהבים אותך יותר. (צילום: אינסטגרם leeb22)

אחלו לו מזל טוב: לי בירן חוגג יום הולדת עם סינגל חדש

"רואה את העתיד" הוא שיר פופ קצבי שלא תוכלו להישאר אדישים אליו

 אריאלה אביר   |   26/11/2018  |    |    | 

אם קמתם הבוקר והרגשתם שזה הולך להיות יום אקסטרה מרגש, יכול להיות שיש לכם יכולות נבואיות. ולא, לא בגלל שהיום עולה לאוויר העונה השנייה של "אובוי" (טוב, אולי גם בגלל זה).

הבוקר פרסם לי בירן פוסט אישי במיוחד בחשבון האינסטגרם שלו. "היום החלטתי (לראשונה בחיי!) לחגוג יום הולדת בתאריך העברי שלי, י"ח בכסלו", כתב הזמר האהוב.

י"ח בכסלו, אם אתם פחות בקיאים בלוח השנה העברי, חל היום, אז קחו את כל הברכות שהכנתם ל-16 בדצמבר (תאריך הלידה הלועזי של בירן) ושלחו לו אותן ב-24 השעות הקרובות.

ובמקום לצפות למתנות מחברים, כמו שמקובל, החליט לי שביום הולדתו ה-29 הוא יעניק לנו מתנה - סינגל חדש.

אליאנה תדהר

"רואה את העתיד" הוא שיר פופ מדבק במיוחד, שיגרום לכם לקפוץ מהכיסא ולהתחיל לרקוד כאילו אף אחד לא מסתכל עליכם (אז תשתדלו לא להקשיב לו בסתר בזמן שיעור מתמטיקה, כי אז המורה כן תסתכל עליכם). בשיר מתארח הסטנדאפיסט טל טירנגל, שהחברות בינו לבין לי חוצה את גבולות הסטורי של האינסטוש ונוחתת ישירות בקליפ הצבעוני שמלווה את הסינגל. בקליפ, שמתרחש כולו בארקייד משחקים, מופיעות גם השחקנית נואל ברקוביץ' ודניאלה קריסטיה מ"חיים בחארטא".

"כל האהבה והתמיכה שלכם לא מובנת מאליה, ואני בר מזל שזכיתי לקבל את זה מכם כל יום במשך למעלה מעשר שנים. תודה לכם מכל הלב", סיכם לי.