בידור

יש לנו תחושה שהיומיים הקרובים יעברו ממש, ממש לאט. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אחד מחבריה הטובים של טיילור סוויפט משתתף באלבומה החדש

וזה לא מי שהאינטרנט היה בטוח שישתף איתה פעולה

 אריאלה אביר   |   08/11/2017  |    |    | 

2. זה מספר הימים שמפריד בינינו לבין האלבום החדש של טיילור סוויפט, וכמו שאתם ודאי יכולים לדמיין - ההתרגשות בשיאה, ולא רק שלנו, אלא בכל הרשתות החברתיות אפשר למצוא ציוצים נרגשים, סנאפים נטרפים ומיוזיקל.ים נפלאים. הרשת מלאה בתיאוריות שונות ומשונות לגבי מה שמצפה לנו באלבומה השישי של סוויפט, כשאחת מהן טוענת כי Reputation יכלול דואט של טיי-טיי עם לא אחרת מאשר ה-BFF סלינה גומז, שלא יורדת מהכותרות מאז הפרידה מדה וויקנד והעובדה שהיא חזרה להסתובב עם האקס המיתולוגי, ג'סטין ביבר.

התיאוריה התפתחה בעקבות ציוץ של סקוט ברושטה, נשיא חברת התקליטים אליה שייכת סוויפט. סקוט שיתף בחשבון הטוויטר שלו פרסומת חדשה של טיילור לרשת "טרגט", בה ימכר האלבום החדש בצירוף שתי חוברות אקסקלוסיביות שיכללו חומרים שונים של הכוכבת שלא ניתן להשיג במקומות אחרים. "זה ממש טוב", כתב ברושטה ביחס לפרסומת וכמובן תייג את טיילור, אבל חוץ ממנה, הוא החליט לתייג גם את סלינה גומז, שכלל לא מופיעה בסרטון.

זה כמובן גרם למעריצים לקפוץ למסקנה הברורה מאליה (או שאולי לא?) - טיילור וסלינה ישתפו פעולה באלבום החדש.

אבל אז הגיעה טיי-טיי והרסה את החגיגה. לפנות בוקר פרסמה הזמרת את רשימת השירים שתופיע באלבום, וכבר בשיר השני ברשימה קיבלנו הפתעה משמחת. לשיר End Game צירפה סוויפט את ה-BFF הג'ינג'י, אד שירן, וגם את הראפר פיוצ'ר, שהיה אמור להופיע בישראל לפני כשבועיים, אך ביטל את הופעתו חודש לפני כן בלי לתת הסבר לביטול.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on

להזכירכם, זו לא הפעם הראשונה שטיילור ואד משתפים פעולה. השניים נכנסו יחד לאולפן ההקלטות עוד בימי האלבום Red כדי להקליט את השיר Everything Has Changed, שזכה לקליפ מתוק במיוחד.