סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

אחד הריבים המלוכלכים אבר: הוויינריות האהובות אמנדה סרני וללה פונס כבר לא BFF

קבלו את כל הפרטים. 

 ראש אחד   |   14/09/2016  |    |    | 

 

 

אם אתם מסתובבים ברשת החברתית הנהדרת VINE, שהביאה לעולמנו את קמרון דאלאס, שון מנדס נאש גרייר ועוד רבים וטובים, אתם בוודאי גם מכירים את אמנדה סרני וללה פונס. שתי הוויינריות האלה מוצלחות כל אחת בזכות עצמה והן גם ידועות בשיתופי הפעולה המצחיקים שהן יוצרות. שתיהן חברות טובות שנוהגות להתארח ולבלות זו עם זו, או כך לפחות היה עד לאחרונה. 

 

 

 

 

 

 

 

אז על מה בעצם כל הדרמה? אמנדה העלתה תמונה שלה ושל ללה לטוויטר וטשטשה את ללה בכיתוב "אתם רוצים לדעת את האמת? תקראו פה". 

 

 

 

 

 

 

הקישור הוביל את הקוראים לפוסט בבלוג הרכילותי thedirty.com, שבו אמנדה מספרת כי ללה חיבלה בחשבון שלה וניסתה לפגוע במספר העוקבים שלה. "הכול התחיל לפני חצי שנה, כששמתי לב שהתמונות הטובות שלי באינסטגרם וחלק מהסרטונים ביוטיוב שלי נמחקו. ללה פונס הייתה אמורה להיות החברה הכי טובה שלי... בחיים לא רבנו, והייתי עושה בשבילה הכול... פתאום התחלתי לשים לב שהרבה מהחומרים שלי ברשתות החברתיות נמחקו ולפעמים הועברו למצב פרטי. חשבתי שהבעיה היא ברשתות החברתיות, בחיים לא חשבתי שזו היא. התופעות האלה הפסיקו באוגוסט, אחרי שהייתי באירוע ברביקיו עם ללה. שיחקנו באיזה משחק, וראיתי שללה קמה בזמן שסיפרתי בדיחה. הסתכלתי מעבר לכתף שלי וראיתי שללה מצלמת משהו לסנאפצ'ט, אבל אז הבנתי, 'רגע... זה לא הנייד שלה, זה הנייד שלי'. הסתכלתי על מה שהיא עשתה וראיתי שהיא מחקה לי תמונה. באותו רגע ידעתי שזו היא, הלכתי הביתה ולא אמרתי כלום לפני כולם". 

 

 

בהמשך כתבה אמנדה שהתעמתה עם ללה ביום למחרת וכי ללה הודתה במעשיה. "לא הייתי אומרת עכשיו כלום אם היא לא הייתה כותבת בהודעות הקבוצתיות של המעריצים שלנו שאני זאת שמחקה לה תמונות ודברים מהחשבון. היא משקרת לכל החברים שלנו כשהיא אומרת שהיא מצטערת על מה שהיא עשתה, אבל אז היא הולכת וכותבת עליי דברים רעים? היא עדיין מנסה להרוס אותי ללא שום סיבה". אאוץ', ואנחנו חשבנו שהריב בין טיילור וקייטי מלוכלך! 

 

 

 

בהמשך הפוסט מצורפת גם תמונה של התכתבות בין ללה ואמנדה, שבה ללה מבקשת סליחה מאמנדה ואומרת שיש לה בעיות ושהיא מקווה שהן יצליחו לפתור את הריב הזה. נציין כי יש הטוענים שצילום המסך הזה מזויף (מאז המצאת הפוטושופ אי אפשר לסמוך על שום דבר!). בכל מקרה, ללה צייצה בטוויטר את התגובה הבא לכל האירוע: "אנשים תמיד ינסו להפיל אותנו כשאין להם שום דבר שירים אותם למעלה. מאת: בת הדודה הקטנה שלי".

 

 

https://twitter.com/lelepons/status/775385487666188288

 

 

 

WOW - אמוציונלי משהו, לא? 

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)