סלבס

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

אז... טיילור סוויפט וטום הידלסטון כבר לא

כל הפרטים, השמועות והמסקנות. #באסוש

 ראש אחד   |   07/09/2016  |    |    | 

 

כמו שאתם יודעים, כוכבת הפופ טיילור סוויפט לא מפסיקה לייצר כותרות. אבל האמת, הפעם, בגלל הכותרת הנוכחית, אנחנו מתבאסים יותר מתמיד. זה לא סוד שאנחנו מתים על טיי-טיי - בכל זאת, מדובר בבחורה מוכשרת מאוד, מוזיקאית שלא רק מבצעת את שיריה אלא גם כותבת ומלחינה אותם. ומלבד המוזיקה שלה היא גם מקור השראה לאופנה, לטיפוח ולחיים עצמם. GIRL_POWER# לכן אתם בטח יכולים לנחש כמה התבאסנו לשמוע את החדשות האחרונות.

 

להזכירכם, לא הרבה זמן לאחר שהתגלה כי טיילור סוויפט וקלווין האריס נפרדו (AKA האקס. תגידו, אתם לא עוקבים?) התחילה טיילור להתראות עם השחקן הבריטי טום הידלסטון. שמחנו בשביל טיילור, ונראה שהזוג היה מאוד מאושר ובכל מקום שבו נצפו היה נדמה כי האהבה פורחת.

 

אבל כמובן שגם השמועות והתאוריות חגגו - חלק אמרו שהזוגיות הזו מפוברקת ושטיילור בכלל עובדת על קליפ חדש, קלווין ניצל את ההזדמנות ופתח מתקפה כנגד האקסית, ובכלל, הרשת לא נתנה מנוח לזוג החדש.

 

 

השבוע פנה מקור עלום למגזין האמריקאי US Weekly ודיווח כי השניים נפרדו לאחר שלושה חודשים בלבד. "טיילור הייתה זו שעצרה את מערכת היחסים", סיפר המקור למגזין. "טום רצה שהזוגיות תהיה יותר פומבית, ולטיילור לא היה נוח עם זה. היא (טיילור) ידעה את המשמעויות שיש למערכת יחסים פומבית, אבל טום לא הקשיב לחששות שלה כשהיא שיתפה אותו בהם".

 

 

המקור מספר כי מערכת היחסים התקדמה מהר מדי וכי השניים איבדו שליטה על הקשר ולכן נאלצו להיפרד. באסה. אבל כמו שאמרנו לאורך כל הדרך, אנחנו מאחלים לשניהם (וגם לקלווין, אנחנו חושבים עליו מדי פעם!) את הטוב ביותר. LOVE#

 

 

HIDDLESWIFT - מה אתם חושבים על הפרידה שלהם?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)