בידור

(קרדיט: GIPHY)

אנחנו לא מסוגלים לעכל את מה שקרה בסיום העונה השישית של "שקרניות קטנות"

השקרניות האהובות עלינו ביותר סגרו עונה שישית עם כמה דמויות שלא האמנו שנראה שוב, והשאירו אותנו יותר מבולבלים מאי פעם. זהירות, ספוילרים!!

 ראש אחד   |   17/03/2016  |    |    | 

 

בואו נודה באמת, מאז שסיסי התגלתה כאחות (שהייתה פעם אח) האובדת של אליסון ו-A בכבודה ובעצמה, לא היה ברור אם הכותבים של "שקרניות קטנות" יצליחו להמשיך לרתק את הצופים למסך, אבל פרק הסיום של העונה השישית עשה זאת בלי להניד עפעף.

 

אין לנו זמן לבזבז, אז נקפוץ ישר לעיקר: אחרי שנים של טיזינג, יוצרת הסדרה, מרלין קינג, סוף סוף גילתה לנו למי יש אח תאום בסדרה, וזו לא אחרת מג'סיקה דילרנטיס! כן, עוד נצר למשפחת דילרנטיס הידועה לשמצה התגלה, אז תגידו יפה שלום למרי דרייק, שסיפורה המלא יסופר לנו בעונה הבאה. רגע, מרי דרייק? כן כן, כמו שזה נראה כרגע, מרי היא זו שילדה את סיסי (זאת אומרת, צ'ארלס/שארלוט), בעודה מאושפזת בראדלי, וג'סיקה אימצה את סיסי למשפחתה.

 

אולי אם היו מסתפקים בזה, היינו מצליחים לעקוב, אבל אחרי שלאורך כל הפרק ראינו את ווילדן ההורס (תהא נשמתו צרורה בצרור החיים) מתהלך בבית דילרנטיס ומכניס את אליסון לפניקה, בסוף הפרק גילינו שפרצופו היפה הוא רק מסכה, ומאחורי המסכה מסתתר מר אני-האדם-הקריפי-ביותר-שתפגשו, ד"ר אליוט רולינס, ושהוא בכלל בריטי!

 

אז זה מה שאנחנו מסיקים מכל הבלאגן שיש לנו בראש:

 

- מרי אושפזה בראדלי בגלל ג'סיקה, והרגישה שכל מה שג'סיקה השיגה בחייה, צריך להיות שלה. זו הסיבה שהיא ואליוט גרמו לאליסון לאשפז את עצמה, ובכך אליוט קיבל בעלות על נכסיה של אשתו.

 

- שארלוט ברחה מהבית כשאליסון גילתה לה שהיא ואליוט ביחד, כי היא הייתה מאוהבת בו. ומי באמת רצח אותה? לא יודעים למה, אבל אנחנו שמים את הכסף על טובי או לוקאס.

 

- מרלין קינג אישרה ש-.A.D, ששלח את ההודעה האחרונה בפרק, הוא Uber A ומרי דרייק עובדת איתו. אנחנו רוצים להאמין שזה וורן בגלל המבטא הבריטי הלא-קשור-בעליל של אליוט, וגם בגלל שעד היום לא התאוששנו מזה שוורן לא התגלה כצ'ארלס.

 

- אה, ואובייסלי שהאנה לא מתה. אם היא תמות, מי תהיה אחראית על משפטים בלתי נשכחים כמו "ג'נה לא יכולה לשמוע, היא עיוורת"?

 

 

הפרק המתורגם יוקרן בשישי הקרוב ב-18:00 ב-HOT.

 

https://www.youtube.com/watch?v=QMpKCAm32Us

 

OMG, מה אתם חשבתם על הפרק?!

(אריאלה אביר/ariela.rosh1@gmail.com)