יחסים

(צילום: Shutterstock)

אוהבים עד הכוכבים: איך להיות הזוג שמחזיק מעמד פוראבר?

#לגזור_ולשמור!

 ראש אחד   |   23/02/2017  |    |    | 

 

למרות מהפכות דיגיטליות וחברתיות ביחסי נשים וגברים, הסודות הלא סודיים לזוגיות טובה לא השתנו בכלל. חושבים שמצאתם את האחד או האחת ובא לכם לבלות איתם מעכשיו ועד קץ הימים? הנה הטיפים שלנו לזוגיות בריאה

 

"אהבה לנצח נצחים" היא מין מושג כזה שלגמרי נשמע שייך לדור ההורים והסבים. להם היו מכתבים, סרנדות מתחת לחלון ונשיקות גנובות מאחורי האסם (למה תמיד יש שם אסם?), ולנו יש האשטגים כמו #RelationshipGoal  ו- #LoveOfMyLife כדי שיהיה ברור לכולם שאנחנו תפוסים. חזק. קבלו את ההבדלים המצחיקים בין ביטויי אהבה של פעם לביטויי האהבה של היום, בעידן הדיגיטלי:

 

אהבה בהקלדה

 

לטבלה המלאה לחצו כאן

 

אז מה חשוב לזכור כדי להפוך לזוג הנצחי של השכבה? ארגנו לכם עצות בסיסיות על זוגיות כיפית, מהנה ובריאה:

 

בלו יחד זמן איכות: בין כל הבילויים, שיעורי הבית והמשפחה, ודאו שיש לכם גם זמן לבילוי זוגי. אם תצליחו לבלות את הזמן בנעימים, בלי לקבור את הראש בטלפון ובלי לעלות אחד לשני על העצבים, תדעו שזה משהו אמיתי.

 

אתם הכי יפים כשנוח לכם: קלישאה, נכון? אבל אתם לא יכולים, ובינינו – גם לא ממש רוצים להתלבש, להתאפר ולסדר את השיער שלכם שלא יברח אף שוונץ בכל פעם שאתם נפגשים עם בת או בן הזוג. מי שאוהב אתכם בזכות מי שאתם יאהב אתכם גם בסווטשרט וסניקרס, לפעמים אפילו יותר.

 

(צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)

 

דברו ברור: תקשורת היא אחד הדברים החשובים ביותר במערכת יחסים. קחו הרבה אוויר וחשבו איך להגיד בצורה הטובה והברורה ביותר את מה שיושב על הלב, לא בצורה מאשימה ולא בכעס, אחרי הכול זו יכולה להיות רק אי- הבנה. רובנו מתפתים לנהל שיחות כאלה בסמסים אבל כשהנימה הולכת לאיבוד, קל מאוד להבין לא נכון ולהעמיק את המשבר במקום לפתור אותו.

 

תסתדרו עם ההורים: אתם לא צריכים להיות החברים הכי טובים של אמא של בן או בת הזוג שלכם, או לצחוק מכל הבדיחות של אבא שלהם, אבל אתם צריכים לדעת להסתדר איתם.

 

חברים ונהנים: רומנטיקה היא מרכיב מאוד חשוב, אך לא פחות חשוב שבני או בנות הזוג שלכם יהיו גם חברים טובים שלכם. אתם צריכים להרגיש בנוח לדבר איתם על כל דבר, בדיוק כמו שאתם עושים עם החברים שלכם. רומנטיקה פלוס חברות טובה זה מתכון לאינטימיות ואווירה טובה.

 

(צילום: Shutterstock) (צילום: Shutterstock)

 

שמרו על העצמאות שלכם: למצוא את הבחור או הבחורה שלכם זה מדהים, אבל אל תהפכו להיות מהזוגות שמתרחקים מכולם ומבלים רק ביחד. תחומי עניין, חברים ועיסוקים בנפרד זה חשוב! להתגעגע זה בריא וכך תמיד יהיה לכם משהו חדש ומעניין לדבר עליו ולחלוק עם החצי השני.

 

אז נכון שלבבות, שוקולד ובלונים, תמונות משותפות באינסטוש והצהרות אהבה גרנדיוזיות הן מחוות יפות וחשוב לעשות אותן, אבל זוגיות היא מסע מדהים. היא יכולה לקחת אותנו עד הירח וחזרה, ולשם כך היא זקוקה לדלק. תשומת לב, הקשבה ורצון הדדי הם מה שמניע מערכות יחסים בריאות. ככה תוכלו להמשיך ביחד עד הכוכבים.

 

(מאת שולי מילשטיין)