סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אה, אז זו הסיבה שקארה דלווין לא צעדה על המסלול בתצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט

זה מסביר הכול.

 ראש אחד   |   04/12/2016  |    |    | 

 

 

ביום חמישי האחרון התקיימה תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט בפריז. אף שהערב היה נוצץ במיוחד והציג כוכבות מוכרות רבות, בלטה בהיעדרה כוכבת אחת חשובה במיוחד. אנחנו מדברים כמובן על קארה דלווין, שצעדה על מסלול התצוגה של ויקטוריה סיקרט ב-2012 וב-2013, אך מאז לא נצפתה שם שנית.

 

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) קארה בתצוגה בשנת 2013. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

לפני כמה חודשים נפוצו שמועות מרושעות שטענו כי קארה לא צעדה יותר על המסלול כיוון שמלהקי הדוגמניות סברו שהיא "נפוחה מדי". רגע, קארה דלווין? "נפוחה"? אתם בטוח מתבלבלים. מדובר בשחקנית-דוגמנית יפהפייה שהדבר האחרון שאפשר להגיד עליה זה שהיא נפוחה.

 

 

קארה הגיבה לשמועות כבר לפני כחודש והעלתה הכוכבת לעמוד האינסטגרם שלה הזמנה אישית שקיבלה מאדוארד רזק, המפיק הראשי של תצוגת האופנה של ויקטוריה סיקרט. בהזמנה קרא רזק לקארה להצטרף לקאסט התצוגה בלי מבחנים, פשוט ככה. קארה אף הוסיפה לתמונה את הכיתוב: "בושה שמתעסקים במבנה גופן של נשים רק כדי למכור עיתונים #נפוחה", והיא כל כך צודקת! לשמועות האלה אין שחר, וקארה יודעת לא לקחת ברצינות את כל השטויות שכותבים בצהובונים.

 

 

 

 

 

אז למה בכל זאת קארה לא צעדה על המסלול השבוע? פשוט כי היא הייתה עסוקה בצילומים. מאז התצוגה היא כבר הספיקה להגיע למלדיביים לחופשה חלומית עם משפחתה. העיקר שהכול ברור עכשיו - קארה היא בחורה עסוקה מאוד.

 

 

 

 

נו, טוב, ההזמנה תקפה גם לשנה הבאה?

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)