בידור

הופעה של פעם בחיים. (צילום: שרון רביבו)

אהבה של פעם בחיים: כל מה שקרה בהופעה של עומר אדם

וכן, יש לנו קטע וידאו של הרגע בו נצ'י נץ' עלה לשיר איתו על הבמה

 דניאל פסו   |   07/11/2017  |    |    | 

רגע אחרי שהאלבום "אחרי כל השנים" הגיע למעמד המכובד של פלטינה משולש, הופיע אמש עומר אדם מול כ-12 אלף צופים בהיכל "מנורה מבטחים", אבל איכשהו הרגשנו שהוא שר רק לנו. מדובר באחת מתוך שתי הופעות של הזמר, שנערכו יום אחרי יום ואף מיותר לציין ששתיהן היו סולד אאוט, דבר שהורגש כבר בדרך מלאת הפקקים להיכל. אבל כמו שהתיקון האוטומטי בווטסאפ אומר: "אני אני בדרך", ושום דבר לא עצר בעדנו מלהגיע למופע! 

את ההופעה פתח אדם בביצוע מרגש לשיר "מודה אני", קלאסי עומר, שכן הזמר הצעיר לא מסתיר את זיקתו לדת ואפילו בירך לפני שלגם מבקבוק המים שחיכה לו על הבמה (אנחנו הצטרפנו לברכה עם הנאגטס שהבאנו לנו לכיבוד). משם המשיך הזמר הצעיר להעיף את הקהל באוויר עם קלסיקות מאלבומיו הקודמים כמו: "נמס ממך", "נועצת מבט", "הופה" ואפילו עשה את הגרסה שלו ל-Shape Of You של אד שירן ונתן לנו טעימה קטנה מ"דספסיטו", שגרמה לנו לקוות שאולי הערב הוא יארח את ג'סטין ביבר, לאור העובדה שבהופעה הקודמת הוא העלה בהפתעה את יובל דיין. כנראה שג'סטין היה עסוק מדי עם סלינוש ובמקומו קיבלנו הפתעה לא פחות משמחת - נצ'י נץ'. השניים ביצעו את השיר של נצ'י "כל הזמן הזה" והקהל שר איתם, כל בית מחדש. 

לאחר מכן יצא עומר להפסקה קצרה והשאיר את הראפר המוכשר לבצע את "כפרה שלי", וכל הכפרות בקהל, כלומר אנחנו, הצטרפו למילים בהתלהבות. כשחזר לבמה, אדם בא בכוחות מחודשים, ונתן קטעי "ני נה ניי ניי", שלדברי עומר הם ממש לא זהים לקטעי ה"תי נה ניי ניי" שבאו אחר כך. המופע המשיך עם שירים מוכרים כמו "שדות של תירוצים", "היא רק רוצה לרקוד" שהצליחו להשאיר את הקהל על הרגליים, והלהיטים האחרונים שלו: "בסוף הכל חולף" ו"פעם בחיים", שבעינינו היווה את שיא הערב, כשלפתע עלה הזמר על במה מוגבהת שהרימה אותו גבוה באוויר, בדיוק כמו האנרגיות של הערב הזה. הוא הצליח לשלהב עוד יותר את הקהל כשביקש לפתוח סמארטפונים, להפעיל פלאש ולעשות סטורי. אנחנו היינו תלמידים מצטיינים וכבר התחלנו לעשות הסטורי מתחילת המופע!  

זה הזמן להתעכב רגע על התפאורה המושקעת - היכל "מנורה מבטחים" משמש ברוב ימות השנה כאיצטדיון למשחקי כדורסל, והפקת המופע הצליחה להפוך אותו בצורה מושלמת לאולם מופעים בזכות הבמה המרכזית שאפשרה לראות את עומר מכל זווית בהיכל. תוסיפו לזה צוות נגנים מוכשר, רקדנים שליוו חלק מהשירים, תאורה סופר מושקעת בתוספת עזרה קטנה של פלאשים מכל הסמארטפונים בקהל, וקיבלתם הופעה שהשאירה אותנו די ספיצ'לס, אם לא מחשיבים את הזיופים שלנו בקולי קולות לכל השירים. 

שרון רביבו

רגע מרגש נוסף נרשם כשאדם חיפש בקהל צופים שהגיעו עם שלטים מוכנים מבעוד מועד (התבאסנו ששכחנו את השלט "עומר, תעשה לי ילד" בבית), והזמין אותם לעלות לבצע איתו את השיר "וואי לי", שכלל כוריאוגרפיה משונה עם יד ימין ורגל שמאל. אנחנו עוד עובדים עליה למקרה שיזמין אותנו לבמה במופע הבא, נעדכן.

חוץ מהצרחות שלנו, היה ניתן לזהות בקהל זיופים מפי קים אור אזולאי, עומר חזן ובר רפאלי.

את המופע חתם השיר "אחרי כל השנים" שהצליח לרגש אותנו במיוחד, וסגר את הערב בצורה מושלמת. עומר אדם הוא זמר מוכשר בטירוף, שנותן את כולו על הבמה (כולל צעדי ריקוד שגרמו לנו לצחקק ולרצות לעלות לפזז לצידו), שמתקשר עם הקהל לאורך כל המופע, וניכר שהוא נהנה מזה לגמרי. אנחנו לגמרי מגדירים את ההופעה כהצלחה מסחררת, וסופרים את הדקות, עם סטופר, עד המופע הבא.