סלבס

(צילום מתוך: Instagram)

אהבה חדשה: מיהי הבחורה בת המזל שג'סטין ביבר לקח ליפן?

אנחנו גם רוצים לבוא איתכם לטוקיו, ג'סטין!

 ראש אחד   |   14/08/2016  |    |    | 

 

 

בזמן שג'סטין ביבר עסוק ביצירת מוזיקה מדהימה (ראו ערך שיתוף הפעולה החדש והמעולה עם ההרכב האלקטרוני מייג'ור לייזר) אנחנו עסוקים בלחבר בחזרה את שברי הלב שלנו - אלה שהזמר שבר, כמובן! מה אפשר לעשות עם הביבס? נכון, עבר המון זמן מאז שסיפור האהבה שלו ושל סלינה גומז נגמר, אבל שמענו שיש לג'סטין חברה חדשה, וחבל, באמת חשבנו שיש לנו סיכוי.

 

 

ממש עכשיו הגיעה לאוזנינו שמועה שהזמר מבלה את הימים האחרונים בטוקיו, בירת יפן הססגונית. אל תדאגו לו, הוא לא אוכל סושי לבדו - יש בחורה בת מזל שזוכה לשלב עם ג'סטין ידיים ברחבי יפן. OMG#

 

 

רק לאחרונה חזר ג'סטין מחופשה אקזוטית במיוחד בהוואי, חופשה שהעלתה שמועות רבות על התקרבות רומנטית של הזמר למעצבת בגדי ים בשם סהרה, שנפשה איתו ועם שישה מחבריו. אבל למרות הסרטונים והתמונות של ג'סטין וסהרה, יכול להיות שביבר בכלל מאוהב בבחורה אחרת. נעים להכיר, הבחורה הצעירה היפהפייה הזאת היא סופיה ריצ'י, ואם השם שלה קצת מוכר לכם, נספר שמדובר בבתו בת ה-17 של הזמר ליונל ריצ'י, וכן, היא גם אחותה של הפאשניסטה ניקול ריצ'י.

 

 

 

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

סופיה היא דוגמנית צעירה ומצליחה, ובין שלל הקמפיינים שלה לחברות אופנה בלט במיוחד הקמפיין למותג Material Girls שבו כיכבה, הלוא הוא המותג של הזמרת מדונה ובתה לורדס. מגניב!

 

 

 

Japan?

A photo posted by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

אז האם מדובר באהבה חדשה? או שמא ג'סטין וסופיה רק ידידים? אנחנו רק נניח את התמונות כאן וניתן לכם להעלות השערות. מה שכן, אין ספק שסופיה היא מעריצה נלהבת, שכן היא לובשת חולצות של הביבס ללא הפסקה! 

 

 

 

No pictures

A photo posted by Sofia Richie (@sofiarichie) on

 

 

LOVE - מה אתם חושבים על התמונות של השניים?