וידאו

כמה אהבה. (צילום: עמי שרייבמן)

"אהבה זו אהבה": הראל סקעת ואיגי בשיתוף פעולה מרגש לשנה החדשה

אירגון הנוער הגאה פותח את השנה במסר הכי חשוב שיש.

 דניאל פסו   |   24/09/2017  |    |    | 

בוקר טוב ליום ראשון של השנה החדשה! בזמן שאכלתם את ארוחת ערב החג, ארוחת יום החג ושאריות כל ארוחות החג, באיגי עמלו על קליפ לפתיחת השנה, בכיכובו של הזמר הראל סקעת, עם המסר הכי חשוב לשנה הזו - "אהבה זו אהבה".

השיר נכתב והולחן על ידי דורון מדלי והראל לאחר תגובת הממשלה לבג"צ סביב פרשת נושא האימוץ בקרב הקהילה הלהט"בית שהסעירה את המדינה בחודשים האחרונים. למטרה החשובה הזו חבר גם ערוץ yes kidZ שמתכוון לשדר את הקליפ בערוץ פעמים רבות, במטרה להחדיר את המסר לכל ילדי ישראל ומשפחותיהם.

אירגון איגי פועל משנת 2002 ונותן מענה לבני ובנות נוער גאים בכל הארץ במתכונת של קבוצות חברתיות, קבוצות אקטיביסטיות וכן מועדוני נוער. השנה מפעיל הארגון 85 קבוצות לנוער בגילאי 13-18, כש-20 מהן יתקיימו בחלוקה גילאית ויפנו לקהל בגילאי 18-23. בנוסף יפתחו השנה לא פחות מ-10 מועדוני נוער ברחבי הארץ, ואנחנו מאחלים - שיפתחו מועדוני נוער כגרגירי רימון!

בשיתוף הפעולה המוזיקלי והמרגש הזה איגי מעבירים לנו את המסר שלהם לכבוד שנת הפעילות החדשה של האירגון - אהבה חזקה יותר מכל מכשול, אין לה שם או צורה אחת, והיא נועדה לכל אחד ואחת #אהבה_זו_אהבה

מילים ולחן: דורון מדלי, עריכה וצילום: תום זואילי