יחסים

קרדיט: GIFHY

8 ריבים שכל מי שיש לו אחים מכיר יותר מדי טוב

אז תורו של מי לשטוף כלים ומי ישב ליד החלון באוטו? קבלו את הריבים הכי נפוצים בין אחים.

 ראש אחד   |   27/02/2016  |    |    | 

 

 

בואו נודה באמת, 90% מהזמן שאנחנו מבלים עם האחים שלנו עובר במריבות אין-סופיות (תכלס, על דברים די שטותיים): מי נכנס למקלחת ראשון, תורו של מי לשמור על האח הקטן ומי יקריב את עצמו לרדת למטה לזרוק את הזבל. ובכל זאת, איך הולך המשפט? אם אין אחי לי, מי יריב לי?

 

 

1. בגדים

אתם בונים על בגד מסוים לבית הספר או ליציאה עם חברים, הופכים את כל הארון כדי למצוא אותו, מפשפשים בסל הכביסה, וכל זה רק כדי לגלות אותו זרוק באלגנטיות על הכיסא בחדר של אחד האחים שלכם. #מלחמת_עולם_שלישית_שלום

 

 

2. איפור

כמו בסעיף הקודם, רק שבמקרה הזה סביר להניח שהריב ייגמר ב"זה בכלל לא שלך, גם אני קניתי כזה!", "שקרנית!", "תוכיחי!" וכו'.

 

 

3. מקלחת

ריב שכנראה מתקיים בכל ערב, בכל בית, על בסיס יומיומי. מי ייכנס ראשון? לכל אחד יש את הטיעונים שלו: אחד יוצא הערב, השני לא רוצה לישון עם שיער רטוב, והאחר אומר שזה לא פייר כי תמיד גומרים לו את המים החמים. בדרך כלל האח הקטן מנצח "כי כבר מאוחר והוא צריך ללכת לישון". #מרגיז

 

 

4. מי יושב ליד החלון

או יותר נכון - מי לא יושב באמצע. יש מה להוסיף?

 

 

5. מטלות בבית

בחלק מהבתים יש טבלה מפורטת של חלוקת מטלות כדי למנוע את הריב הזה, אבל בבתים שעוד לא אימצו את הפתרון הנהדר - הריבים בנושא זה הם בשגרה. תמיד יהיו את ההתחשבנויות האלו: "אני עשיתי את הכלים בבוקר!", "אני זרקתי את הזבל אתמול!" ו"אני עשיתי פעם אחת לפני המון שנים את כל המטלות בבית אז יש לי פטור לכל החיים".

 

 

6. תורו של מי לשמור על האח הקטן?

מי שיש לו אחים קטנים בטח מכיר את הריב הקבוע הזה. אז מי יקריב את זמנו החופשי הערב כדי לעשות בייביסיטר על האח הקטן? עזבו אתכם מ"הישרדות", זה הריאליטי האמיתי! 

 

 

7. איפה אוכלים?

קרה נס וההורים הצליחו לשכנע את כולכם להצטרף לבילוי משפחתי. אין כיף בלי אוכל, לא ככה? אבל הקטע הוא שפה נגמר הכיף כי אח אחד רוצה המבורגר, אח אחר רוצה פיצה, ואתם בכלל בקטע של סושי. מי ינצח?

 

 

8. מי היה לא בסדר?

נכון שאמרנו ש-90% מהזמן עובר במריבות? מה עם ה-10% הנותרים? לא יודעים מה איתכם, אבל אצלנו הם בדרך כלל מתבזבזים על ניסיון התנצלות שהופך מיד לריב מחודש כי כל אחד מנסה לשכנע את האחר למה דווקא הוא היה בסדר.

 

 

FAMILY - על מה אתם רבים עם האחים שלכם?

 

 

(כת"צ אור כהן / orc.rosh1@gmail.comׂ)