סלבס

קבלו במחיאות כפיים את אלופת הנפילות, דמי לובאטו! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

אאוץ': הנפילות המצחיקות ביותר של כוכבים בזמן הופעות

אתם חייבים לראות איך מייגן טריינור יצאה מזה! #בערך

 עינב לוגסי   |   23/05/2017  |    |    | 

כמעט בכל הופעה תוכלו להבחין באלפי סמארטפונים המתעדים את הזמר המופיע, ואם הוא נפל בצורה מביכה כנראה שהסרטון ימצא את עצמו מהר מאוד ברשתות החברתיות. אין מה לעשות, כשאורות, מוזיקה וקהל של מעריצים סובבים את הכוכבים האהובים עלינו בכל הופעה, זה לא מפתיע שפדיחות קטנות מתרחשות על הבמה. בואו תראו בעצמכם:

 

איגי אזליה

מכירים את זה שמישהו הולך יותר מדי אחורה על הבמה ופשוט נופל ממנה? כי זה בדיוק מה שקרה לאיגי בהופעה עם הזמרת צ'ארלי XCX. אנחנו מציעים שבהופעות הבאות היא תשים בקצוות של הבמה מגשי פיצה ובכל פעם שהיא תלך אחורה היא תהיה חייבת לשים לב אליהם (כי מי לא שם לב למגשי פיצה?). גאוני, נכון?

ליידי גאגא

מישהו היה צריך להבין ששום דבר טוב לא יכול לצאת מפסנתר שעולה באש. בעוד שהליידי מקפצת מן הפסנתר אל הכיסא, היא נופלת על הרצפה, אבל מיד לאחר מכן נעמדת על הרגליים וחוזרת לשיר כמו גדולה #אהבנו

מייגן טריינור

בשנה שעברה הופיעה מייגן בתוכנית האירוח של ג'ימי פאלון ושרה את "Me too". בסוף השיר, כשהיא הפנתה את גבה אל הקהל והסתובבה חזרה, רגליה הסתבכו והיא נפלה על הרצפה! כמו כל חבר טוב, ג'ימי ניגש אליה, פרץ בצחוק ונשכב לידה לאות הזדהות. כדי לראות את הקטע המדובר תעבירו לדקה 3:40, או שפשוט תשמעו את השיר המלא, מבטיחים שזה שווה את זה.

קייטי פרי

יכול להיות שבשנת 2013 היה טרנד של קפיצה לתוך עוגות ענקיות ולא שמנו לב לזה? רגע לפני שרצנו לקנות עוגה, לקפוץ עליה ולמלא את החסך שלנו בטרנדים מוזרים מהעבר, ראינו את הסרטון הזה של קייטי פרי קופצת על עוגה ומחליקה כאילו אין מחר - והתחרטנו.

ג'סטין ביבר

רבות סופר על ההופעה של ג'סטין כאן בישראל, אבל אין ספק שביקורו של הביבס עשה לנו רק טוב! אבל רגע, יש מצב שג'סטין לא נהנה כל כך כמונו? הצופה עידן כהן (שהיא גם בעלת ערוץ יוטיוב באותו השם) תיעדה את הרגע הקצר של הנפילה. ג'סטין, למה לא נשארת עוד קצת בארץ הקודש? היינו דואגים בעבורך לבמה סופר בטוחה ולמלא פלאפל!

דמי לובאטו

בשנה שעברה הופיעה דמי באירוע בשם WE Day, ובזמן שהיא צעדה ונופפה לקהל, היא מעדה במדרגות ונפלה על הבמה! אבל חכו לזה: רגע לאחר מכן התעשתה דמוש והרימה את ידיה בתנועת ניצחון! וול, מרוב שדמי מרבה ליפול בהופעות חיות, היא דיברה על הנושא בתוכנית האירוח של ג'ימי קימל: "למעשה, אני נופלת כל כך הרבה בהופעות שהמעריצים שלי חושבים שזה לא סיבוב הופעות אמיתי אם אני לא נופלת". #נשמע_כואב

סלינה גומז

יש לנו תחושה שהשילוב של במה, מדרגות ועקבים גבוהים לא הולך ביחד. בבקשה, תראו איך סלינה התמודדה עם זה: באחת ההופעות שלה, כשהשיר Kill Em With Kindness מתנגן ברקע, ירדה סלינה במדרגות ונפלה על הבמה. קצת לאחר מכן היא התאוששה וצעקה "נפילה ראשונה בסיבוב ההופעות, אתם מאמינים לזה?!". בואו נקווה שזו גם האחרונה!