פלאשבק

וואן דיירקשן

יש שוקו ולחמניה? (צילום: ASAP creative/ splashnews)

לרגל מכירת כל הכרטיסים (250 אלף אבל מי סופר?) + הוספת תאריכים לסיבוב ההופעות של 2014 +  צפי הכנסות של 70 מיליון פאונד (!!!) מהשנה הבאה: עצרנו רגע להיזכר בכמה רגעים יפים ממזמן…

פשוט לא יכלנו להישאר אדישים מול תמונות הארכיון הכל כך הורסות של הלהקה האהובה עלינו…
בקרוב ייצא הסרט הדוקומנטרי שיגלה לנו איך זה מרגיש להיות וואן דירקשן, ויותר מזה איך זה להפוך להיות וואן דיירקשן. אבל אנחנו לא התאפקנו ונברנו קצת באלבום התמונות כדי להיזכר

אין דבר יותר כיף (וקורע) מאשר למצוא תמונות ארכיון מגה חמודות (ומביכות) של הכוכבים האהובים עלינו. והפעם על הגריל: וואן דיירקשן בימים שלפני ההיסטריה וכיבוש היקום, או במילים אחרות – וואן דיירקשן בימים שעוד לא היה להם מושג מהחיים, או עשרות אנשי צוות שיסחבו בשבילם את התיקים והנעליים.

תראו את זאין למשל – היום? כוכב בסדר גודל שלו צריך להיסחב עם שקית עמוסה? או את ליאם, שכל קשר בינו לבין ספר וסטייליסט הוא ממש ממש מקרי לחלוטין. רק נייל נראה אותו דבר… (חחח).

הארי סטיילס

חתן הבר-מצווה (צילום: shutterstock)

ומה לגבי הארי? רק אנחנו בהינו בתמונה הזאת שעות בניסיון להבין את הנס הביולוגי הזה? מנער בריטי תמים לאליל בנות אוניברסאלי תוך שלוש שנים בלבד? אנחנו חושבים שספר השיאים של גינס צריך להמציא עבורו קטגוריה מיוחדת. 

וואן דיירקשן

ילדים, לכו לשחק במקום אחר (צילום: ASAP creative/ splashnews)

כל ההתרפקות הנוסטלגית הזאת מוכיחה לנו דבר אחד (שאמנם מבוסס על משפט של מגה כוכב אחר – אבל ג'סטין, תרשה לנו הפעם…) – אף פעם אל תגיד לעולם לא. הכל אפשרי. עם עבודה קשה, כישרון וקצת מזל (וסיימון קאוול) – אפילו חבורה של ילדים מצחיקולים יכולים להפוך ללהקה הכי רותחת בעולם.

WELL – עכשיו כשאנחנו בשיא הטירוף, אתם בכלל זוכרים איך הכל התחיל? 

(מערכת R1)

תגובות