המייקאובר של ניקי

ניקי מינאז'

מצאו את ההבדלים (צילום: אימג'בנק/ gettyimages)

זמרת, שופטת, ועכשיו גם מעצבת אופנה. ניקי מינאז' משתלטת על העולם. אתם חושבים שאנחנו מוכנים לזה?

איפה נעלמת לנו ניקי מינאז'? סבבה שאת עסוקה בלהטיל צל כבד במיוחד על מריה קארי במסגרת "אמריקן איידול". יש לך מזל שאת מתחילה לצוף בחזרה למעלה, כי באמת שהתגעגענו.

מה הפעם? ביום שישי הגיעה הזמרת בלוק מתוקתק למסיבת העיתונאים החגיגית שכינסה לרגל השקת קו הביגוד המקורי שלה עבור רשת בתי הכלבו האמריקאית K -Mart.  "זהו רגע מאוד מרגש עבורי" אמרה באירוע. "שיתוף הפעולה הזה נותן לי אפשרות להלביש את המעריצים שלי ממש כמוני, ובמחירים המתאימים לכל כיס".

http://www.youtube.com/watch?v=yFjvfLKVkwM

או קיי, בואו נעצור פה שנייה, כי עם כל האהבה שלנו לניקי מינאז' (ואתם יודעים שאנחנו חולים עליה), היה נדמה לנו שבפורים האחרון ראינו יותר מדי ילדות שמחופשות אליה. כי כזאת היא ניקי – צבעונית, מוגזמת, מלאת פיאות והדפסים מנומרים, וזה גם סוד הקסם שלה, לא?!

אז זהו, שבאותה נשימה לאחר ההודעה על הקולקציה, הכריזה ניקי על סוג של מהפך חיצוני שהיא עוברת בתקופה האחרונה. זוכרים איך פעם יכלנו רק להמר באיזה צבע שיער היא תופיע? היום אנחנו מקבלים ניקי בוגרת יותר, נקייה יותר, ופחות צעקנית.

למעשה, ניקי לוקחת את זה כל כך ברצינות עד כי דיווחים מספרים שכל צוות הסטיילינג שלה פוטר לאלתר, לאחר ביקורות רעות שקיבלה בעקבות השתתפותה במסיבה של אלטון ג'ון לאחר טקס האוסקר.

"ניקי רוצה שיקחו אותה ברצינות כאמנית" סיפר מקור מקורב לזמרת. "היא פיטרה את הספר הצמוד שלה שהיה אחראי לכל הלוקים השערורייתיים שלה בעבר. היא גם פיטרה את הסטייליסט שלה. היא מרגישה שעכשיו אחרי עידן אמריקן איידול היא סוף סוף יכולה להוציא אלבום היפ הופ ראוי".

SOOO… – מה עם המוזיקה באמת? ניקי מגלה שממש ממש בקרוב היא תוציא את הקליפ הרשמי ל-High school שלה ושל ליל וויין, ומייד לאחר מכן תיכנס לאולפן להתחיל לעבוד על האלבום הבא. Now you're talking!

(מערכת R1)

תגובות