אולה ישראל: כל מה שקרה בהופעה של לאלי אספוסיטו

צילום: אלי כהן)

היה מוי כיף! (צילום: אלי כהן)

רק היה חסר אלפחורס במזנון. #ועדיין_היה_מווווש

 

כשנה בלבד מאז הופעתה הקודמת, הגיעה לאלי אספוסיטו להופעת סולו שניה בארץ הקודש, ולביקור ה-9 שלה סה"כ בישראל #וואו
הזמרת וכוכבת הטלוויזיה הארגנטינאית שכבשה את ליבנו (ואתמול גם את היכל מנורה מבטחים) הגיעה ארצה כבר בסוף החודש הקודם כדי לקדם את האלבום החדש שלה במסגרת ההופעה שנערכה אמש.

 

אבל בואו נתחיל מההתחלה – מופע החימום! את הכוכבת הארגנטינאית עלתה לחמם לא אחרת מאשר נועה קירל, המקבילה הישראלית ללאלי, אם תרצו. נראה שהקהל אהב את הבחירה בזמרת הישראלית לפתיחת ההופעה, כשהוא שר יחד איתה את כל השירים בהתלהבות גדולה.

 

צילום: אלי כהן)

נועה מתרגשת לפגוש את לאלי מאחורי הקלעים (צילום: אלי כהן)

 

כרבע שעה לאחר מכן הגיע הרגע המיוחל – לאלי עלתה לבמה ופתחה את המופע עם השיר SOY, שזהו גם שמו של אלבומה החדש. הקהל התרגש ולאלי בצעד לא צפוי הפתיעה עם השירים המוכרים מהאלבום הקודם – Asesina  ו-Del Otro Lado. כמובן שלאחר מכן חזרה אל שירי האלבום החדש והמשיכה עם – Cree En Me Boomerang ו- Tu Revolucion. הקהל הפגין בקיאות רבה במילות השירים ושר יחד עם לאלי לאורך כל ההופעה, ואי אפשר היה לפספס את התרגשותה של הזמרת הצעירה מהמחווה. לאלי מצידה לא הפסיקה לזרוק לאוויר מילים בעברית כמו "תודה רבה", "מה שלומך?" ואפילו "רק שניה". אין ספק שהיא לגמרי כבר מרגישה כאן בבית.

 

צילום: אלי כהן)

"בישראל אני מרגישה בבית" (צילום: אלי כהן)

 

במהלך ההופעה החליפה לאלי מה שהיה נדמה כאינספור מערכות לבוש, דבר שלא אפשר לעיני המעריצים לנוח לרגע. מה לא היה שם? שמלת מקסי נוצצת, אאוטפיט מקושקש וצבעוני ובגד גוף קצרצר וכסוף – זכינו לראות הכל מהכל, בדיוק כמו שאנחנו רגילים לקבל מלאלי. הזמרת הארגנטינאית ידועה כאוהדת ישראל, ולקראת סוף ההופעה עשתה מחווה נוגעת ללב כשהתעטפה בדגל ישראל תוך כדי שהיא שרה את Estoy Sola. הקהל כולו יכול להסכים שהרגע הזה זכה בתואר "הרגע המרגש" של הערב.

.

לאלי מקדימה את יום העצמאות צילום: אלי כהן)

לאלי פותחת את חגיגות יום העצמאות (צילום: אלי כהן)

 

בניגוד להופעה הקודמת בארץ, בה שילבה לאלי כמה קאברים ושירים מימי הסדרה האהובה "כמעט מלאכים", הפעם בחרה הזמרת להתמקד בשירים מקוריים שלה. לא נשקר, מעט אכזבה הורגשה בקרב המעריצים הרבים שלא זכו לשמוע את השירים של קאסי להם כה ציפו, מלבד קטע קצר מהשיר Hay Un Lugar.
אבל כנראה שזו היתה המטרה האמיתית שמאחורי מופע זה – לאלי הגיעה כדי לשים מאחור את התקופה של "כמעט מלאכים" ולפתוח פרק חדש בחייה, שכולו סובב סביבה, או כמו שהיא מגדירה אותו הכי טוב –Soy  ("אני" בספרדית), ואנחנו לגמרי בעד!

 

צילום: אלי כהן)

עכשיו תורך! (צילום: אלי כהן)

צילום: אלי כהן)

מתי תבואי שוב? (צילום: אלי כהן)

 

כל מי שנכח אתמול במופע יסכים איתנו שמדובר בהופעה מעולה של לאלי בה היא הצליחה פעם נוספת להרעיד את הבמה, ועל הדרך גם את מיתרי הלב שלנו.

 

 

אנחנו מחכים כבר לפעם הבאה, ואתם?

 

 

תגובות